Zacznij przygodę ze Scratch

From Monday, October 12, 2020 8:00 AM
to Sunday, October 25, 2020 3:00 PM

Młodzieżowy Dom Kultury im. J. Korczaka

Open in-person activity

Polish

osiedle Kalinowe, 31-814, Kraków, Woj. Małopolskie, POL

Klub Internetowy "Klik" działający przy Domu Kultury im. J. Korczaka w Krakowie zaprasza wszystkich sympatyków kodowania do wzięcia udziału w edycji "Code Week online" 2020 pod hasłem "Programowanie? To proste - Zacznij przygodę ze Scratch". Wszystkim chętnym do udziału w wydarzeniu udostępniamy padlet: https://padlet.com/organizacja/Code_Week oraz stworzone specjalnie na potrzeby wydarzenia Code Week konto na platformie Scratch https://scratch.mit.edu/studios/27565678/projects/ i prosimy o zamieszczanie tam swoich programików stworzonych w Scratch. Inicjatywa zostanie ogłoszona przez informację na stronie MDK im. J. Korczaka w Krakowie oraz przez fanpage MDK, a także poprzez ogłoszenie inicjatywy wśród dzieci ze szkół sąsiadujących z MDK im. J. Korczaka w Krakowie.

http://www.mdkkoczak.pl

    Primary school
    Visual/Block programming

Nearby upcoming activities:

Warsztaty programowania- lego robotyka, i SP52
Sat, Oct 7, 2023 12:00 AM

Spotykam się z uczniami raz w tygodniu. Są to zajęcia z legorobotyki.

zajęcia robotyki i programowania
Mon, Sep 4, 2023 8:00 AM

Podczas dodatkowych zajęć robotyki i programowania uczniowie klas czwartych i piątych będą uczyć się programować roboty oraz postacie komputerowe. Będą tworzyć modele robotów, które następnie sporóbują zaprogramować. W ramach zajęć będą również uczyć się modelowania 3D.

Programowanie mikrokontrolerów z elementami robotyki.
Fri, Sep 15, 2023 12:00 AM

Podczas zajęć uczniowie, członkowie Szkolnego Koła Informatyki i Robotyki, uczą się programować mikrokontrolery (płytki Arduino), a także projektować  i drukować części 3D. Założeniem projektu jest budowa robota kołowego.