Zacznij przygodę ze Scratch

From Monday, October 12, 2020 8:00 AM
to Sunday, October 25, 2020 3:00 PM

Młodzieżowy Dom Kultury im. J. Korczaka

Open in-person activity

Polish

osiedle Kalinowe, 31-814, Kraków, Woj. Małopolskie, POL

Klub Internetowy "Klik" działający przy Domu Kultury im. J. Korczaka w Krakowie zaprasza wszystkich sympatyków kodowania do wzięcia udziału w edycji "Code Week online" 2020 pod hasłem "Programowanie? To proste - Zacznij przygodę ze Scratch". Wszystkim chętnym do udziału w wydarzeniu udostępniamy padlet: https://padlet.com/organizacja/Code_Week oraz stworzone specjalnie na potrzeby wydarzenia Code Week konto na platformie Scratch https://scratch.mit.edu/studios/27565678/projects/ i prosimy o zamieszczanie tam swoich programików stworzonych w Scratch. Inicjatywa zostanie ogłoszona przez informację na stronie MDK im. J. Korczaka w Krakowie oraz przez fanpage MDK, a także poprzez ogłoszenie inicjatywy wśród dzieci ze szkół sąsiadujących z MDK im. J. Korczaka w Krakowie.

http://www.mdkkoczak.pl

    Primary school
    Visual/Block programming
    Scratch Code week

Nearby upcoming activities:

Programowanie w szkole! Tworzymy zespół
Tue, Sep 14, 2021 12:00 AM

Wspólne zabawy z wykorzystaniem Photona, tabletu, maty edukacyjnej. Poznajemy zasady sterowanie robotem. Ćwiczymy logiczne myślenie, kreatywność oraz uczymy się pracy zespołowej.

 

KODUJEMY Z MAŁYM MISIEM
Sun, Oct 10, 2021 7:00 AM

„Kodujemy razem z Małym Misiem” to moduł składający się z części webinarowej skierowanej dla nauczycieli oraz dedykowanej dzieciom – w formie warsztatu literackiego.

Część webinarowa dotyczy rozwijania kompetencji cyfrowych przedszkolaków; omówiona zostanie również metoda peer-learningu.

Warsztaty z ozobotami
Sun, Oct 9, 2022 7:00 AM

Warsztaty w klasach 1-3 z kodowania i programowania robotów ozobot. Tworzenie trasy z puzzzli, aktywności  matą do kodowania