Zakodowana wyprawa

From Friday, October 19, 2018 10:00 AM
to Friday, October 19, 2018 11:00 AM

Szkoła

Other

Chobienia, Polska

W ramach tegorocznej akcji wybraliśmy się razem z dziećmi na wycieczkę poza mury szkolne, co wzbudziło radość i entuzjazm! Pokonaliśmy wyznaczoną trasę, oznakowaną strzałkami. W trakcie wyprawy rozkodowywaliśmy znaki dodatkowe i zbieraliśmy zakodowane litery, które po powrocie do szkoły przypinaliśmy na macie, by ostatecznie otrzymać hasło. To była wspaniała, pouczająca lekcja, która wprowadziła moich podopiecznych w świat kodowania, z którym, w takiej formie, mieli styczność po raz pierwszy. Aktywność na świeżym powietrzu tylko wspomagała i potęgowała logiczne myślenie, które doprowadziło nas do celu! Dziękujemy za tę piękną, inspirującą inicjatywę! Pozdrawiamy - Anna Czajkowska i klasa III B, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Chobieni.

    Primary school
    Playful coding activities Motivation and awareness raising Promoting diversity

Nearby upcoming activities:

zajęcia projektowe Cyfrowi DJ-e Superkoderzy
Sun, Oct 2, 2022 12:00 AM

W ramach kółka Superkoderów uczniowie klasy 6 biorący udział w projekcie Cyfrowi DJ-e będą programowali płytki makey-makey i tworzyli instrumenty z owoców.

Gwiazdkowy Turniej Rummikuba
Mon, Dec 19, 2022 8:00 AM

Gwiazdkowy Turniej Rummikuba.

Turniej przeznaczony jest dla uczniów szkoły podstawowej w Radwanicach, odbywa się w dwóch kategoriach. W kategorii I biorą udział uczniowie klas III – V, w kategorii II udział biorą uczniowie klas VI- VIII. W każdej kategorii bierze udział czterech zawodników, ale przynajmniej po jednej osobie z poszczególnych klas.

Programowanie aplikacji internetowych
Sun, Nov 20, 2022 8:00 AM

Programowanie aplikacji internetowych w języku PHP, JAVA SCRIPT.