Programátorem za 5 minut?

From Tuesday, October 16, 2018 1:30 PM
to Tuesday, October 16, 2018 5:00 PM

Dům zahraniční spolupráce

Other

Na Poříčí 1035/4, Nové Město, Praha, Česko

Nečekejte zbytečně na zastávce, přijďte programovat! Během chvilky se naučíte ovládat robota nebo napsat svůj první řádek kódu. Máme totiž ty nejlepší lektory - děti. Akce se uskuteční ve vnitrobloku Domu zahraniční spolupráce a je otevřená všem, kteří se chtějí naučit něco nového a zjistit, kde všude se programování využívá. Na stanovištích budou připraveny různé aktivity - od blokového programování až po robota se senzory. Vstup je zdarma, na akci není potřeba se předem registrovat.

    Pre-primary education Primary school Secondary school Higher Education Post graduate students Employed adults Unemployed adults
    Basic programming concepts Robotics Unplugged activities Playful coding activities Visual/Block programming Motivation and awareness raising Promoting diversity

Nearby upcoming activities:

CodeWeek v ZŠ Švihov
Sun, Oct 16, 2022 12:00 AM

Žáci budou programovat jednoduchý příběh ve Scratchi

Jak nám roboti pomáhají
Wed, Oct 19, 2022 12:00 AM

Akce bude formou projektového dne, kdy se žáci s mentálním postižením seznámí s tím, kde všude jsou roboti využívání a jak nám pomáhají.  Na jednotlivých stanovištích budou také žáci plnit tématické úkoly.

Kodujemy bo lubimy i dobrze się bawimy
Sun, Oct 9, 2022 10:00 AM

Zadania z kodowania, w różnych miejscach,  w całej szkole. Wykorzystamy roboty, maty do kodiwania, kubki. Zadania będą związane z ruchem , tańcem, rysowaniem i zawodami. Dostosowane do różnych poziomów funkcjonowania uczniów. Dodatkową atrakcją będzie wykorzystanie drukarki 3d i wykonanie orderów za uczestnictwo w tygodniu kodowania. Uczestnicy będą mogli skorzystać z każdej aktywności,  przechodząc stacje.