Tėvams apie programavimą paprastai: ar verta vaikui tapti programuotoju?

From Friday, October 17, 2014 12:00 PM
to Friday, October 17, 2014 1:00 PM

Nacionalinė skaitmeninė koalicija Lietuvoje

Other

1916, 54320, Lithuania

ES Programavimo savaitės proga 2014 m. spalio 17 d. 12 val. Nacionalinė skaitmeninė koalicija Lietuvoje pirmą kartą organizuoja seminarą internete (vebinarą) „Tėvams apie programavimą paprastai: ar verta vaikui tapti programuotoju?“. Seminaro metu tėveliams ir jų globėjams bus pasakojama, nuo kokio amžiaus vaikams vertėtų pradėti mokytis programavimo, kokios yra programuotojų perspektyvos Lietuvoje ir pasaulyje, programavimo išmokę vaikai pasakos apie savo patirtį, demonstruos pavyzdžius. Šio renginio metu bus pateikiama informacija, kur vaikai gali mokytis programuoti, kiek į šią veiklą įsitraukiama, kam programavimo žinios gali praversti vėliau. Bus skelbiama informacija apie įvairiuose Lietuvos regionuose esančias Kompiuterininkų akademijas, būrelius ir pan. Jūs galite iš anksto užduoti klausimus apie programavimą renginio organizatoriams. Klausimus iki spalio 1 d. prašome siųsti adresu info@skaitmeninekoalicija.lt. Spalio 17 dieną bus galima stebėti tiesioginę transliaciją http://www.skaitmeninekoalicija.lt/lt/transliacija.html

    Other (see description)
    Other
    parents webinar

Nearby upcoming activities:

My favorite animals
Sun, Oct 10, 2021 10:00 AM
Students draw animals by coding
Kas yra MySQL?
Thu, Oct 28, 2021 11:00 AM
Tikslas supažindinti jaunimą su MySQL struktūrizuota užklausų kalba, parodyti veikimo principus, pritaikymą. Renginys susidarys iš pristatymo ir praktinės dalies, kurioje visi dalyvaujantys galės pabandyti sukurti savo SQL užklausas. Renginys skirtas jaunimui nuo 16 iki 21, tačiau dalyvauti gali visi, kas nori. Dalyvavimas nemokamas, tačiau reikalinga išankstinė registracija. Tikimės supažindinti jaunimą su duomenų bazių kūrimo ir administravimo sritimi. Renginys vyks lietuvių kalba, tačiau reikalingos bent minimalios (A1 – A2) anglų kalbos žinios.
Įvadas į kaskadinių stilių (CSS) žymėjimą internete
Thu, Oct 28, 2021 10:00 AM
Koks renginio turinys? Kokie metodai ir šaltiniai naudojami šio turinio perteikimui? Renginio metu bus pravesta trumpa paskaita (įvadas) ir toliau vykdomi praktiniai darbai (workshop) vienu metu su vedančiuoju asmeniu. Kokie yra renginio tikslai? Renginio tikslas sudominti jaunimą CSS (Cascading-Style Sheets) žymėjimo kalba kas gali tapti pirmasis žingsnis "Front-end" programuotojo karjeroje Kokiai tikslinei grupei skirtas renginys? Jaunimui nuo 14 iki 19 metų. Ar yra kokios svarbios informacijos reikalingos žinoti tikslinei grupei, pvz apie registraciją? Jokių pradinių ir bazinių žinių nereikia, privaloma išankstinė registracija e. paštu viesiejirysiai@trakuvvg.lt Kuo Jūsų renginys tikslinei grupei ypatingas? Suteikia žinių jaunimui ir atveria galimybes įgauti žinių reikalingų norint tapti front end programuotojais.