Czytanie i kodowanie z bohaterami baśni i bajek animowanych

From Monday, October 9, 2023 9:00 AM
to Wednesday, January 31, 2024 3:00 PM

Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach

Invite-only in-person activity

Polish

ulica Mikołaja Reja 67B, 16-400, Obręb Nr 2, Suwałki, Podlaskie, POL

Zajęcia czytelnicze dla dzieci połączone z kodowaniem. Spotkanie baśniowych bohaterów w opowiadaniu „Noc w bibliotece”.  Zabawy w kodowanie z użyciem: maty do kodowania, kolorowych kubeczków, sylwet baśniowych bohaterów, figur geometrycznych, zakodowanych puzzli, gier karcianych z postaciami z bajek, gier interaktywnych Sudoku i Dobble oraz kodów QR.

    Pre-primary education
    Playful coding activities

Nearby upcoming activities:

Odkoduj swoje emocje
Mon, Oct 9, 2023 9:00 AM

Zajęcia czytelnicze połączone z zabawami w kodowanie. Poznanie emocji bohaterów opowiadania "Złość mówi dość". Zabawy w kodowanie z użyciem maty do kodowania oraz zakodowanych puzzli i kodów QR.

Ozobot race
Sun, Oct 8, 2023 12:00 AM

With Ozobot - a miniature smart robot, students will learn basic coding concepts such cause/effect, critikal thinking and debugging, using markers.  This practical experience, in addition to being educational, is extremely fun.

 

Projektowanie i tworzenie robotów
Sun, Oct 29, 2023 8:00 AM

Uczniowie w ramach aktywności mają za zadanie zaprojektować, wydrukować, złożyć i zaprogramować w języku C własnego robota. Wykorzystywane są mikrokontrolery Arduino oraz zestawy czujników i elementy wykonawcze jak np. silniki.