Witaj w świecie kodowania !

From Thursday, October 20, 2022 12:00 AM
to Tuesday, February 28, 2023 10:00 AM

Szkoła Posdtawowa nr 7

Open in-person activity

Polish

ulica Złotowska 86, 71-793, Szczecin, Zachodniopomorskie, POL

Uczniowie poznają podstawy informatyki poprzez programowanie w Sprite Lab. Sprite Lab to narzędzie, za pomocą którego możesz tworzyć pomysłowe i zabawne projekty. Uczniowie nauczą się tworzyć i animować duszki oraz uczynić je interaktywnymi za pomocą zdarzeń.

    Primary school
    Basic programming concepts

Nearby upcoming activities:

Zostań Mistrzem Kodowania
Fri, Oct 7, 2022 12:00 AM

Zajęcia pozalekcyjne. Uczniowie poznają podstawy programowania i kodowania popzrez zabawę z robotami, aplikacjami,  matą do kodowania oraz grą Scootoe go!

Zajęcia z kodowania dla uczniów klasy I - III szkoły podstawowej
Sun, Sep 18, 2022 2:30 PM

Uczniowie klas 1-3 biorą udział w zajęciach dodatkowych polegających na poazaniu im nowych metod kodowania i programowania przy użyciu najnowocześniejszych pomocy edukacyjnych. Na zajęciach organizowanych przez cały rok szkolny uczniowie będą mogli zapoznać się z działaniem drukarek 3D, kodować przy pomocy robotów BEEBOOT, a następnie zbudować i programować roboty mBot2. Na zakończenie roku uczniowie będą zajmować się składaniem kloców LEGO TECHNIK zgłębiając podstwowe prawa fizyki.

Kodowanie na wesoło
Mon, Oct 3, 2022 10:00 AM

Kodowanie na wesoło to innowacja pedagogiczna przeznaczona dla uczniów klasy 2b, która rozpocznie się w pięknym stylu podczas Codeweek 2022r. :)

Innowacja "Kodowanie na wesoło” ma na celu szerzenie idei kreatywnej i świadomej pracy z wykorzystaniem technologii cyfrowych.Podczas zajęć będę się starała uczyć dzieci logicznego myślenia, zadaniowego podejścia do stawianych problemów, pracy zespołowej oraz odpowiedzialnego korzystania z urządzeń mobilnych.