Gramy, bawimy się, programujemy

From Thursday, October 20, 2022 12:00 AM
to Tuesday, January 31, 2023 10:00 AM

Szkoła Posdtawowa nr 7

Open in-person activity

Polish

ulica Złotowska 86, 71-793, Szczecin, Zachodniopomorskie, POL

Aktywność z wykorzystaniem maty do kodowania ,kartoników, kubeczków,  Ustawianie przeszkód na macie i kodowanie trasy, tak aby dostać się do skarbu. Na trasie znajdą się zadania do wykonania podczas pokonywania drogi.

    Primary school
    Art and creativity

Nearby upcoming activities:

Witaj w świecie kodowania !
Thu, Oct 20, 2022 12:00 AM

Uczniowie poznają podstawy informatyki poprzez programowanie w Sprite Lab. Sprite Lab to narzędzie, za pomocą którego możesz tworzyć pomysłowe i zabawne projekty. Uczniowie nauczą się tworzyć i animować duszki oraz uczynić je interaktywnymi za pomocą zdarzeń.

Zostań Mistrzem Kodowania
Fri, Oct 7, 2022 12:00 AM

Zajęcia pozalekcyjne. Uczniowie poznają podstawy programowania i kodowania popzrez zabawę z robotami, aplikacjami,  matą do kodowania oraz grą Scootoe go!

Kodowanie na wesoło
Mon, Oct 3, 2022 10:00 AM

Kodowanie na wesoło to innowacja pedagogiczna przeznaczona dla uczniów klasy 2b, która rozpocznie się w pięknym stylu podczas Codeweek 2022r. :)

Innowacja "Kodowanie na wesoło” ma na celu szerzenie idei kreatywnej i świadomej pracy z wykorzystaniem technologii cyfrowych.Podczas zajęć będę się starała uczyć dzieci logicznego myślenia, zadaniowego podejścia do stawianych problemów, pracy zespołowej oraz odpowiedzialnego korzystania z urządzeń mobilnych.