Kodowanie na dywanie

From Monday, October 18, 2021 12:00 AM
to Wednesday, June 1, 2022 12:00 AM

Szkoła Podstawowa w Szestnie

Open in-person activity

Polish

Szestno 18

Kodujemy wzystkie możliwe aktywności, kodowanie na dywanie, tablica interaktywna.

http://zszestno.edupage.org

    Pre-primary education
    Playful coding activities

Nearby upcoming activities:

Rusz głową i się rusz!
Sun, Oct 3, 2021 8:00 AM

Rusz głową i się rusz! to cykl zadań łączących naukę kodowania z ruchem przy komputerze. Projekt trwa już drugi rok i cieszy się popularnością nie tylko wśród dzieci. W tym roku dzieci z klas 1-3 mogły poznać dodatkowo robota ozobota w projekcie Ozoboty do roboty.

Zabawy z kodowaniem
Wed, Sep 7, 2022 8:00 AM

Uczniowie podczas tygodnia kodowania będą brali udział w róznych zabawach online związanych z kodowaniem,jak również kodowaniem na dywanie.

Programujemy i się integrujemy
Mon, Oct 18, 2021 9:00 AM

Wprowadzenie innowacji , która nie bez powodu rozpocznie się właśnie w październiku pt: „Programujemy i się integrujemy” . Jej głównym założeniem  jest zdobycie przez uczniów wiadomości i umiejętności związanych z budową i programowaniem robotów oraz rozwój społeczny uczniów. Zajęcia uwzględniają podstawę programową edukacji wczesnoszkolnej są jej uzupełnieniem, rozszerzeniem.  Uczniowie korzystając z zestawów: Lego Education WeDo 2.0 , Photon, Ozobot, Scottie go, Merge cube zostaną wprowadzeni w świat nauki i nowoczesnych technologii. Uczniowie po przeprowadzonych zajęciach nabędą wiadomości

i umiejętności praktyczne w zakresie programowania i konstruowania robotów. Rozwiną zdolności posługiwania się technologią komputerową oraz nabędą umiejętności logicznego myślenia, pomysłowości, sprawności manualnej oraz wyobraźni przestrzennej. Uczniowie udoskonalą swoje umiejętności społecznej. Zajęcia ukształtują w uczniach poszanowanie sprzętu oraz wdrożą do utrzymania ładu i porządki na stanowisku pracy. Zajęcia z robotyki wpłyną na podniesienie jakości pracy szkoły oraz urozmaicenie i uatrakcyjnienie oferty szkoły.