Simulace virtuální firmy

From Thursday, October 14, 2021 8:00 AM
to Tuesday, November 30, 2021 3:00 PM

ANOA a.s.

Invite-only in-person activity

m.najmanova@anoa.cz

Czech

Bělohorská, 169 00, Praha 6, Praha, Hlavní město Praha, CZE

Studenti čtvrtých ročníků se vyzkouší vedení firmy. Začínají prvním stupněm, kde se seznámí s  prostředím virtuální firmy. Pokud tento krok zvládnou, dostanou se na druhý stupeň, kde už mají více pravomocí a musí se naučit lépe orientovat na trhu. Nejvíc komplexní a také nejtěžší je třetí úroveň, kdy  se už student chová jako majitel firmy a záleží jen na jeho umu, do jaké velikosti svojí firmy vybuduje. 

Vzhledem k tomu, že celá simulace je v anglickém jazyce, je přínosem i po jazykové stránce. Studenti se během hry učí nová slovíčka související s Business English.

 

http://www.anoa.cz

    Secondary school Higher Education
    Motivation and awareness raising

Nearby upcoming activities:

Online informační schůzka: Jak nastartovat kariéru programátora od nuly?
Tue, Dec 14, 2021 6:00 PM

Jaké znalosti se ti vyplatí naučit už teď, abys ses vždy uplatnil/a na trhu práce? Jaké jsou výhody kurzů akreditovaných státem? Co je pro-code a jak fungují low-code platformy?

Připoj se k naší online události, zjisti více o možnostech přeškolit se do IT oboru a naší garanci pracovního umístění po ukončení kurzu.

Registruj se bezplatně na naší stránce https://www.greenfoxacademy.cz/webinar-jak-se-rekvalifikovat-na-junior-programatora 

Sponge Bob and AI meets eTwinning Dreamers from "I have a DREAM project"
Wed, Oct 20, 2021 12:00 AM

The students that participate in the eTwinning project "I have a dream" 2021-2022 explore the World of Artificial Intelligence with a series of activities

a) theoretical approach and work in forums

b) a quiz to check the basic concepts

c) training collaboratively a chatbox

d) creating projects on scratch, micro:bit with materials created through AI applications

e) multiple activities according to students' interests (differentiative, inclusive learning) that lead to multiple collaborative productions

f) sum up of the experiences in a forum 

g) live events among classes and a poll

Jugend hackt Dresden
Fri, Dec 10, 2021 2:00 PM

Bei Jugend hackt verbringst du ein Wochenende mit Hacken, Basteln und Programmieren für deine Vision einer besseren Gesellschaft. Wir wollen dir einen eigenen Raum geben, in dem du dich frei entfalten kannst. In dem du dich vernetzt und austauschst. In dem du gemeinsam mit Anderen deine Fähigkeiten austestest und erweiterst. In dem du mit Code die Welt verbesserst!

Es ist egal, ob du bereits Erfahrungen und Kenntnisse hast oder nicht und ob du bereits bei einmal an Jugend hackt teilgenommen hast oder nicht. Alle sind willkommen! Hauptsache ist, du bringst Neugier und Interesse mit! Du wirst von unseren ehrenamtlichen Mentor*innen begleitet, die dich und deine Gruppe bei allen Fragen unterstützt.


Altersklasse von 12 bis 18


Wann Freitag, 10.12.2021 15:00 Uhr

Diese Hardware ist erforderlich: Keine oder eigener Rechner.

Diese Vorkenntnisse sind erforderlich: Für programmierbegeisterte und -interessierte Jugendliche

Teilnahmegebühr:

Ansprechpartner: Kirsten Mascher - 0351-21296865

Weitere Details zur Anmeldung:
Jetzt anmelden bis 15. Oktober 2021