Qobo ja Dash tutvustavad looduskaitsealuseid loomaliike

From Tuesday, October 19, 2021 10:00 AM
to Tuesday, October 19, 2021 11:30 AM

Mittetulundusühing Laste Aeg

Open online activity

base.languages.ee

Kraavi tee 1, Parnamae kula, Viimsi vald
74020 Viimsi

Ürituse sisukirjeldus: Qobo jalutab Eesti looduses ning kohtab looduskaitse all olevaid loomaliike ja tutvustab neid lastele. Nii nagu Eesti metsaski, on ka Dashi metsas liikide mitmekesisus. Aitame Dashil sorteerida looduskaitse all olevaid loomi laialtlevinud loomadest. Peale loomade sorteerimist tõstame nad oma pesadesse. Esimesse kaitsekategooriasse kuuluvate loomaliikide pesade puhul kehtib automaatne kaitsetsoon, kus inimtegevus on piiratud. Märgistame Dashi metsast leitud kaitsealuste liikide pesa ümbrused, kasutades selleks Qobo kodeerimiskaarte. Üritus õpetab lastele programmeerimist Qobo ja Dash robotitega, arendab käe ja silma koostööd, ruumitaju ja kõige selle keskmes õpetab uusi teadmisi looduskaitsealuste liikide kohta. Õpituba toimub Zoomi vahendusel, osaleda saab kuni 10 lasteaeda. Igast lasteaiast ootame osalema ühte laste gruppi, kuhu kuulub neli 5-7aastast last. Osalemiseks on vaja Qobo ja Dash roboteid, arvutit ja veebikaamerat (võib osaleda rühmast arvutiekraaniga, kuid võimalusel on mugavam vaadata tegevusi projektori abil). Peale õppituppa registreerimist saadame täpsema info. Registreerimine: https://www.lasteklubi.ee/teenused/code-week-2021/

    Other (see description)
    Other

Nearby upcoming activities:

Põnev programmeerimine noortele
Sun, Sep 5, 2021 12:00 AM

Põnevad töötoad, mis tutvustavad lapsi vanuses 7-10 a. programmeerimise aluseid ja arvutiteadust. Töötubade käigus õpivad osalejad looma enda projektid kasutades erinevaid lastesõbralike platvorme- Scratch, Roblox, Minecraft. Tutvustatatkse koode loomise põhimõtted, graafika ja animatsiooni alused, küberturavlisuse reeglid.

Digipädevused ja robootika meie õppetegevuses
Wed, Sep 1, 2021 9:00 AM

Digipädevuse ja robootikaga seotud tegevused poevad kõikide rühmade nädalakavadesse ning otsivad võimalusi anda lastele palju erinevaid kogemusi meie maja uute vahenditega. 

Koostame materjale, viime läbi koolitusi õpetajatele ning katsetame koos lastega. 

Nuti- ja digipädevuste õpitoad õpetajalt õpetajale
Fri, Nov 19, 2021 12:00 AM

Septembrist aprillikuuni toimub vähemalt üks kord kuus nuti,- digi- või robootikateemaline õpetajalt-õpetajale koolitus. 

· 14.10 –koolitus Kopli lasteaiale (LegoWeDo2, Osmo)

 

808-9.09.21 Bee-Bot

· 16.10 – M-Tiny koolitus 

·  21.10 - Dash& Dot koolitus 

·  22.11 - Dash ja Qobo tigu  ....

....