Arduino products online

From Monday, October 11, 2021 10:30 AM
to Tuesday, October 12, 2021 1:30 PM

SOŠT Humenné, Družstevná 1474, Humenné, Slovakia

Open in-person activity

nie

Slovak

Družstevná 1474, 066 01, Humenné, SVK

Prezentácia projektov - Arduino projects - navrhnutých a realizovaných našimi študentami.

Inteligentná križovatka, Diitálny merač vzdialenosti pomocou ultrazvukových senzorov, Arduino parkovisko,  Meteo stanica

http://www.sosthe.sk

    Secondary school Teachers
    Basic programming concepts 3D printing

Nearby upcoming activities:

3D світ для дітей-2
Sat, Oct 30, 2021 11:00 AM
Під час навчання "3D світ для дітей" (5 інклюзивних онлайн занять для онкохворих та здорових дітей 8-12 років, попередня подія) діти створюють власні 3D моделі, які в частині 2 друкуються на 3D принтері. Це дає дітям відчуття того, що технологічні інновації можуть також втілюватися в життя, пов'язані з реальністю (що важливо для цієї вікової категорії). У процесі підготовки до друку, спостерігання за друком (в режимі онлайн) учасники зможуть розширити свої знання про дані технології, відчути причетність та гордість за втілений результат, спонукатимуть до подальшого розвитку. Формат -- відеотур у форматі онлайн на платформі zoom (друк моделей на 3D принтері, пояснювальний супровід викладача). Результат -- щонайменше 10 надрукованих моделей.
3D світ для дітей
Fri, Oct 1, 2021 5:00 PM
Це навчальна програма для дітей 8-12 років із метою «введення» у світ 3D моделювання. Вона включає 5 онлайн-занять на платформі Zoom, під час яких ми пройдемо шлях від розуміння проекцій і простих креслень (за методикою «цеглинки Нікітіна») до створення власних 3D моделей. Наша цільова аудиторія – діти з онкологічними захворюваннями та звичайні здорові діти (інклюзивна група), щонайменше 5 хворих дітей і 5 здорових. Ми хочемо створити відкрите, дружнє середовище, в якому діти з онкозахворюваннями зможуть відчути свою важливість, впевненість у своїх силах, повернуться у «звичайний» соціум, здобудуть нові унікальні навички, повернуть собі відчуття контролю. У всьому світі онкологічне захворювання – це більше не вирок, а особливість, із якою потрібно навчитися жити. У нашій країні адаптації онкохворих дітей майже не приділяється уваги, у них немає психологічної підтримки та можливостей вести нормальне життя. Захворювання впливає не тільки на фізичний, психологічний, але й фінансовий стан сімей, тому для них особливо важливо забезпечувати рівні можливості. Для здорових дітей це шлях до толерантності та пізнання технолог інновацій, навчання через гру та здобуття актуальних навичок.
Błędy są ok! Szukamy rozwiązań z Uczymy Dzieci Programować - Edwarda Myrdak
Fri, Oct 22, 2021 8:30 AM

 

Wspólne zabawy około programistyczne rozwijające logiczne myślenie i kompetencje społeczne. Wprowadzenie podstawowych pojęć programistycznych. Aktywności z wykorzystaniem maty do kodowania i kolorowych kubków.