Codeweek na ZŠ Hustopeče, Nádražní 4

From Monday, October 12, 2020 8:00 AM
to Friday, October 23, 2020 1:30 PM

ZŠ Hustopeče, Nádražní 4, okres Břeclav, příspěvková organizace

Open in-person activity

Czech

Hustopeče, Břeclav, Jihomoravský kraj, CZE

V rámci dvou týdnů zrealizujeme ve škole různé workshopy, aktivity, dílny, kde si žáci budou moc vyzkoušet kódování bez počítače, ale i s ním, budeme programovat na tabletech, budeme programovat spolužáky, ozoboty i roboty lego Mindstorm.

    Primary school
    Basic programming concepts Robotics Playful coding activities Augmented reality Motivation and awareness raising

Nearby upcoming activities:

Učení hrou s LEGO® Education stavebnicemi SPIKE Essential a SPIKE Prime
Mon, Oct 10, 2022 8:00 AM

Žáci budou mít možnost seznámit se stavebnicemi LEGO®  Education SPIKE Essential a SPIKE Prime. Během workshopů si vyzkouší stavbu modelů stejně tak i programování. Určitě ani nezapomeneme na spoupráci, komunikaci a soutěže.

CodeWeek 2022 na ZŠ Hustopeče, Nádražní 4
Fri, Oct 7, 2022 12:00 AM

V rámci Codeweeku 2022 budou na škole probíhat workshopy a akitivty zamřené na témata jako jsou: kódování, programování, virtuální realita, rošíření realita, digitální gramotnost, 3D tisk, imyšlení aj.

Zapojí se všech 390 žáků naší školy.

Nebojme se programování
Tue, Oct 11, 2022 4:00 PM

Workshop Nebojme se programování je určen široké veřejnosti (nejen rodičům žáků naší školy). Cílem akce je ukázat, že programování není takový "strašák", jak se na první pohled může zdát. Workshop se skládá ze dvou částí. V první půlce se účastníci seznámí se základy algoritmického myšlení a základy tvorby programů. Druhá část bude věnována tvorbě programů v prostředí MakeCode a následně je nahrají do robotické stavebnice microbit pro ověření funkčnosti. Ukázkové programy budou stejné jako pro žáky školy.