10 twarzy kodowania

From Monday, October 12, 2020 8:00 AM
to Friday, October 23, 2020 9:30 AM

Szkoła Podstawowa w Kosakowie

Open in-person activity

a.karbowska90@gmail.com

Polish

ulica Stefana Żeromskiego 11, 81-198, Kosakowo, Powiat Pucki, Woj. Pomorskie, POL

Codziennie inna aktywność związana z kodowaniem. Brzmi świetnie? Jeśli tak - dołącz do nas! Pozwoli to uczniom poznać różne aktywności związane z kodowaniem i programowaniem, a nauczycielom da szansę zaobserwowania, w czym nasi uczniowie są lepsi, co im się bardziej podoba, co wymaga większego skupienia. Plan wygląda następująco: 12 października: Jesienne sudoku (wg pomysłu z UDP) 13 października: Jesienne grzybobranie na szkolnym korytarzu (wykorzystujemy kafle, płytki, kredę, taśmy itp. do stworzenia ogromnej maty do kodowania) 14 października: Jesienne sudoku w Genial.ly 15 października: Jesienne grzybobranie z matą do kodowania i kartami pracy 16 października: Do odszyfrowania zadanie domowe na weekend 19 października: KodoDyktando 20 października: Jestem Ozobotem! 21 października: Ozobot inaczej, czyli pracujemy z aplikacją 22 października: Chcę Ci coś powiedzieć, ale nie wiem jak - szyfrowanie wiadomości 23 października: Na pożegnanie CodeWeeka - Kubeczkowe zawody Na stronie internetowej podanej w wydarzeniu codziennie będą pojawiać się pomoce, które będą potrzebne w następnym dniu.

https://dlabelfra.com.pl/

    Primary school
    Playful coding activities Visual/Block programming Motivation and awareness raising

Nearby upcoming activities:

Boże Narodzenie w mojej ojczyźnie
Sun, Nov 12, 2023 12:00 AM

Będziemy tworzyć własne projekty świąteczne w Scratch 3.0

Roboty Lego Spike Prime
Sun, Oct 15, 2023 12:00 AM

Celem zajęć jest popularyzacja nauk technicznych, a zwłaszcza robotyki i podstaw programowania. W trakcie zajęć uczniowie będą budowali roboty z klocków Lego Education Spike Prime.

Lekcje kodowania, turniej kodowania.
Sun, Oct 1, 2023 9:00 AM

W każdej klasie od 4 do 8 został przeprowadzony cykl lekcji o kodowaniu. Następnie odbył się turniej kodowania z podziałem: klasy 4 - 6 kodowanie w Skretchu i Baltie, klasy 7- 8 kodowanie w Pythonie.