Technologiczne zajęcia online

From Wednesday, April 15, 2020 12:00 AM
to Saturday, October 31, 2020 12:00 AM

KreaTech Kreatywni Technologicznie

Open online activity

kinga@kreatech.pl

aleja Jana Pawła II 31, 31-866, Kraków, Woj. Małopolskie, POL

Zajęcia online z dziedziny nowoczesnych technologii to spotkania z programowaniem w grze Minecraft, programowaniem w językach Scratch, Python, C++, modelowaniem i drukiem 3D, grafiką 2D, elektroniką oraz konstruowaniem w edukacyjnej wersji gry Minecraft. Uczestnicy biorący udział w zajęciach mają dostęp do wszystkich zajęć znajdujących się na platformie. Programowanie w świecie Minecrafta to połączenie dobrej zabawy z poznawaniem podstaw programowania w językach JavaScript oraz Python. Podczas zajęć z programowania uczestnicy poznają języki programowania przy użyciu gier i aplikacji. Modelowanie i druk 3D to projektowanie wydruków, skalowanie i opracowywanie projektów. Grafika 2D to zajęcia w programie Gimp z obróbki i tworzenia plakatów, zdjęć, obrazków itp. Elektronika to zajęcia odbywające się na symulatorze układów Arduino online. Do pisania programów przeznaczonych do układów elektronicznych wykorzystywany jest język C++. Zajęcia odbywają się w małych grupach, dzięki czemu rówieśnicy motywują się wzajemnie do pracy i spędzają miło czas. Instruktor łączy się z uczniami w czasie rzeczywistym i pracuje z nimi poprzez komunikator.

    Elementary school students
    Basic programming concepts Playful coding activities Art and creativity Visual/Block programming 3D printing Motivation and awareness raising Promoting diversity
    Minecraft programowanie dzieci grafika Elektronika druk3D zajęcia online

Nearby upcoming activities:

zaprogramuj zdrowie z uczymy dzieci programować i z Moniką i Motylkami

Mon, Sep 28, 2020 9:30 AM

Wspólne tworzenie kodu przy pomocy symboli graficznych. Zabawy rozwijające logiczne myślenie

gielastom

Mon, Sep 30, 2019 7:30 AM

nauka programowania w szkole ponadpodstawowej

Przygoda z Lego Mindstorms EV3

Mon, Oct 19, 2020 8:00 AM

Zapraszamy do świata wspaniałych interaktywnych robotów i pojazdów! Z klocków Lego zbudujemy niesamowite modele, które zaprogramujemy do wykonywania rozwijających misji i zabawnych ćwiczeń. Do dzieła!