Kodowanie wokół nas!

From Sunday, October 11, 2020 8:00 AM
to Sunday, October 25, 2020 3:00 PM

Szkoła Podstawowa nr 10, Rzeszów, Polska

Open online activity

nie

ulica Dominikańska 4, 35-077, Rzeszów, Woj. Podkarpackie, POL

Kodowanie offline. Kodowanie robotów ozobotów i robota Photona. Kodowanie z wykorzystaniem maty do kodowania oraz kubeczków i żetonów. Kodowanie z matą wirtualną. Kodowanie z grami Scottie Go oraz Cody and Roby. Kodowanie online - wykorzystanie tabletów. Tworzenie gier i zabaw różnych z elementami kodowania.

    Elementary school students
    Playful coding activities
    kodowanie programowanie

Nearby upcoming activities:

Programowanie w Python

Sun, Oct 11, 2020 10:00 AM

Pokażemy możliwości programowania w języku Pythona,zapoznamy podstawami programowania. Spotkania będzie prowadzone przez uczniów dla uczniów!

Na ratunek uczniom i szkole.

Sun, Oct 11, 2020 12:00 AM

Uczniowie bioracy dział w akcji, będą mieli za zadanie uratować wirtualna szkołę i uwiezionych w nich uczniów poprzez wykonywanie zadań umieszczonych w tkzw. pokoju zagadek (online) Kazdego dnia będą to zadania zwiazane z kodowaniem ale również nawiazujace do historii naszej szkoły i miejscowości. Aby uwolnic uczniów zamknietych w szkole, należy rozwiazać prawidłowo wszystkie zadania bo tylko tak otrzymać mozna kod do kłódki w drzwiach wyjściowych. Do pokoju zagadek uczniowie otrzymuja link, mogą pracować samodzielnie lub poprzez platforme Microsoft Teams współpracować w grupie i konsultowac sie z opiekunem.

SP3 Sędziszów Młp koduje, Programiści SP3

Thu, Oct 1, 2020 12:00 AM

Wspólne zabawy: - kl. I-III poznanie podstawowych pojęć związanych z kodowaniem, lekcje wg scenariuszy, - przeprowadzenie lekcji z kodowania w klasach starszych wg. scenariuszy, - przeprowadzenie konkursu informatycznego "Scratch Game" polegającego na utworzeniu gry edukacyjnej w programie Scratch - Code.org - ćwiczenia w kodowaniu.