Kódovanie v triede i mimo nej.

From Monday, October 5, 2020 3:00 PM
to Monday, October 26, 2020 5:30 PM

Základná škola Ľubica

Open online activity

raffajove@gmail.com

Základná škola, Školská, 059 71, Ľubica, Kežmarok, SVK

Cieľ: - kódovanie robotov pomocou online nástroja Zoom, v triede i mimo nej - prezentácia robotov online - programovanie konkrétnych krokov modelu Obsah: - rozšíriť znalosti v rámci programovania modelov na oblasť online - tvoriť a modelovať, sfunkčniť model a predviesť jeho schopnosti pomocou nástroja Zoom - porovnávanie modelov, robotov v rámci niekoľkých online stretnutí - zhodnotenie práce pomocou inline nástrojov Prihlásenie- registrácia : link na vstup na podujatie v nástroji Zoom Podujatie je špeciálne tým, že naväzuje na skúseností detí v programovaní robotov , no tentoraz sa budú realizovať za pomoci online prostredia v nástroji Zoom. Budú medzi sebou komunikovať a programovať konrétne modely doma, v škole, na krúžku a porovnávať ich a hodnotiť ako sa im to podarilo.

    Elementary school students
    Robotics

Nearby upcoming activities:

Rysujemy - kodujemy

Mon, Oct 12, 2020 8:00 AM

Uczniowie za pomoca współrzędnych będą kodowali rysunki dla swoich kolegów, którzy następnie będa musieli odkodokować rysunki.

Ruch to zdrowie- każdy się o tym dowie podczas zakodowanej gimnastyki z Uczymy dzieci programowac z Zofia Jałocha

Tue, Oct 20, 2020 10:00 AM

Grupa 4 łatki będzie ćwiczyć wg ustalonych kodów ( kolory : zielony, czerwony, niebieski; zielony -biegają, niebieski-przysiad, czerwony- stop)

Programowanie robotów - mBotów.

Sun, Oct 11, 2020 8:00 AM

Uczniowie będą się posługiwać aplikacją do programowania mBotów. Będą składali roboty, zapoznawali się z ich możliwościami.