Kodowanie jest fajne!

From Monday, October 19, 2020 8:00 AM
to Monday, October 26, 2020 4:00 PM

CodeWeek

Open online activity

Katowice, Woj. Śląskie, POL

Wprowadzenie do Tygodnia Kodowania na apelu dla klas 1- 4. Warsztaty dla wszystkich klas. Introduction to Coding Week on appeal for grades 1- 4. Workshops for all classes.

http://sp33.katowice.pl

    Elementary school students
    Robotics Playful coding activities Visual/Block programming
    #robotyka #kodowanie #scratch #programowani #Baltie

Nearby upcoming activities:

MDK KODUJE

Sun, Sep 20, 2020 12:00 PM

W ramach kodowania podsumujemy znajomość wychowanków z zakresu kodowania. Nasze działanie zakończymy tradycyjnie konkursem, który jest kontynuacją działania koduj z kl@są.

Wkręćmy się w kodowanie

Mon, Oct 5, 2020 8:00 AM

W ten dzień wszyscy uczniowie od klasy 1 do klasy 8 będą wkręcać się w kodowanie. Uczniowie klas starszych będą na przerwach promować i zachęcać uczniów klas młodszych do kodowania, a młodzi edukatorzy będą prowadzić zajęcia w edukacji wczesnoszkolnej. Również nauczyciele na różnych przedmiotach z pomocą Teamsów, Genially i innych narzędzi online będą rozpowszechniać kodowanie.

Freblowskie programowanie

Mon, Oct 12, 2020 9:00 AM

Jak zachęcić dzieci do kodowania i programowania?Rozwiązanie jest proste, wystarczy wykorzystać potencjał zabawy. Zgodnie z założeniami pedagogiki freblowskiej w naszej grupie zabawa jest podstawową aktywnością, dla tego podczas Code Week programujemy unplugged z użyciem freblowskich darów. Jeżeli zastanawiacie się jak wyglądają freblowskie dary i do czego będą wykorzystane podczas Tygodnia Kodowania 2020, to musicie śledzić nasze poczynania na stronie przedszkola.