Kodowanie na ekranie i w scratch

From Monday, September 9, 2019 12:00 AM
to Thursday, June 25, 2020 12:00 AM

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wiżajnach

Other

zmojda@poczta.fm

ulica Sejneńska 43, 16-407, Wiżajny, Powiat Suwalski, Woj. Podlaskie, POL

Kodowanie na ekranie jest cykliczne - odbywa się w klasach 1-3 dwa razy w tygodniu. Kodowanie w scratch ma formę zadaniową - uczniowie rozwiązują problemy przy pomoc kodowania.

http://szkola.wizajny.pl

    Primary school
    Basic programming concepts Web development Robotics Other Playful coding activities Visual/Block programming Game design

Nearby upcoming activities:

Mars Minecraft Mission

Fri, Oct 1, 2021 9:00 AM

Podczas Europejskiego Tygodnia Kodowania 2021 uczniowie w ramach konkursu, indywidualnie lub w niewielkich grupach zaprojektują własne rozwiązania dotyczące funkcjonowania pierwszej bazy dla ziemskich osadników na Marsie. Zostanie wykorzystana umiejętność programowania w Minecraft Education Edition. Uczniowie, oprócz doskonalenia kompetencji programistycznych, zapoznają się z elementami wiedzy z zakresu astronomii, fizyki i techniki oraz kwestii terraformowania planet. Wydarzenie będzie adresowane do zainteresowanych uczniów i uczennic z klas IV-VIII szkoły podstawowej i zostanie przeprowadzone wyłącznie w formie online.

Programuojame visi!

Sun, Sep 26, 2021 8:00 AM

Visi norintys susipažinti su algoritmavimo bei programavimo principais kviečiami dalyvauti IT pamokose bei kūrybinėse dirbtuvėse. Renginių metu kiekvienas galės pasirinkti kokias veiklas norėtų išbandyti: algoritmuoti ar programuoti. Programuojantys galės pasirinkti ir programavimo kalbą (c++, Python! ar Java Script). Darbai bus įkelti į internetinę padlet lentą.

SwórzMY grę!

Fri, Sep 10, 2021 4:00 PM

Chcielibyśmy przeprowadzić warsztaty dzięki, którym pokażemy naszym dzieciom, iż programowanie nie musi być nudne. Tak jakby to mogłoby się niektórym wydawać. Mając świadomość iż programowanie jest dyscypliną przyszłości chcielibyśmy wprowadzić w ten świat nasze dzieci w najbardziej przystępny dla nich sposób czyli poprzez zabawę. Wspólnie z uczestnikami projektu zaprojektujemy grę w przy wykorzystaniu Scratch na spotkaniach warsztatowych online na platformie Zoom. Na koniec projektu zagramy w wspólnie zaprojektowaną grę, a sama rozgrywka zostanie wyświetlona na rzutniku w bibliotece.