Kodujemy, więc działamy!

From Wednesday, October 9, 2019 12:00 AM
to Friday, October 18, 2019 12:00 AM

Szkoła Podstawowa w Dębnie

Open online activity

Szkoła Podstawowa w Dębnie, ulica Szkolna 3, 34-434, Dębno, Nowy Targ (Gmina), Powiat Nowotarski, Woj. Małopolskie, POL

Będziemy bawić się tworząc i programując pojazdy z klocków, zagramy w gry planszowe, szachy, odczytamy kody QR z aplikacjami do tworzenia muzyki i zagramy w Minecrafta.

http://spdebno.ugnowytarg.pl

    Primary school
    Basic programming concepts Robotics Unplugged activities Playful coding activities Motivation and awareness raising Promoting diversity

Nearby upcoming activities:

Príď, oživíme starú gitaru!
Mon, Oct 2, 2023 1:30 PM

V prostredí www.makecode.microbit.org naprogramujeme program s melódiami, ktoré budú hrať po potrasení micro.bitom. Program stiahneme do micro.bitu. Mikro:bit prilepíme na starú gitaru, alebo si vytvoríme gitaru z kartóna. Po potrasení gitarou, gitara začne znova hrať.

Čelenka s LED pásikom
Fri, Oct 13, 2023 8:00 AM

Naprogramujeme micro:bit na LED pásik show. Stiahneme do micro:bitu, na ktorom je pripojený LED pásik. Pripevnime na čelenku a ozdobíme. Svietiaca čelenka je hotová.

Naprogramovaná zoznamka
Fri, Oct 13, 2023 8:00 AM

Každý hráč si naprogramuje v prostredí www.makecode.mocrobit.org svoju menovku, krátku charakteristiku a pripojí obľubenú melódiu. Program nahrá do micro:bitu a prezdieľa do pripraveného dokumentu, kde pripojí svojho avatara. Dokument zdieľame do partnerských krajín, kde vyriešia danú menovku. Tak sa zoznámujeme navzájom programovaním a zabaváme sa.