Jak zostałem programistą?

From Friday, October 11, 2019 12:00 PM
to Friday, October 11, 2019 2:00 PM

Technikum Programistyczne INFOTECH

Open in-person activity

kontakt@infotech.edu.pl

Białystok, ul. Ciepła 40

Spotkanie odbędzie się w dużej auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania na ul. Ciepłej 40 w Białymstoku. Agenda: Godz. 12.00 – rozpoczęcie spotkania - Andrzej Rusewicz, Project Manager w TJ Software - „Moja droga do programowania” - Jakub Ignaciuk, Senior Developer w Instapage - “Jak wygląda praca w start-up z Krzemowej Doliny, ale w Białymstoku”, - Karol Przybyszewski, wice-dyrektor Technikum - Rozpoczęcie warsztatów 'Podstawy sztucznej inteligencji dla szkół średnich' - Konkurs z nagrodami ufundowanymi przez firmy z klastra INFOTECH (potrzebne telefony z internetem)

http://www.infotech.edu.pl

    High school students
    Basic programming concepts Artificial intelligence Motivation and awareness raising
    infotech

Nearby upcoming activities:

Kod dostępu: MITY

Sun, Oct 18, 2020 8:30 AM

Uczniowie wezmą udział w Mitologicznym Escape Roomie, który zaprojektują, używając różnych sposobów kodowania online i offline. Stworzą zadania, prowadzące do rozwiązania zagadki mitologicznej, a "miejscem" rozgrywek będzie wirtualny labirynt. Czy starczy im czasu, by odkodować wszystkie zagadki i uwolnić się z labiryntu?

Zakodowane legendy

Sun, Oct 18, 2020 8:30 AM

Uczniowie wezmą udział w Legendowym Escape Roomie, który zaprojektują, używając różnych sposobów kodowania online i offline. Stworzą zadania, prowadzące do rozwiązania zagadki mitologicznej, a "miejscem" rozgrywek będą wirtualne podziemia, tworzące istny labirynt w ruinach starego zamczyska. Czy starczy im czasu, by odkodować wszystkie zagadki i uwolnić się z lochów?

Kodowanie w SP 42

Mon, Oct 12, 2020 8:00 AM

Kodowanie w SP 42 odbywać będzie się na różnych poziomach. W klasie 3 kodowanie bez komputerów. W klasie 4 będziemy kodować online na tabletach. W klasie 5 i 6 kodowanie na komputerach przy użyciu aplokacji tj. Tinker, Blockly, a w klasie 7 i 8 programowanie w Pixbloks