Ozokodo - lessons and IT club with robots and coding hours

From Saturday, October 5, 2019 12:00 AM
to Saturday, October 12, 2019 12:00 AM

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie

Other

spborkowo@wp.pl

Borkowo Szkolna 2, 83-330 Żukowo

Coding hours with online applications for all IT classes and IT club. Trip to Gdansk to meet robots from around the world, as well as ozobot and cup coding as part of the activity of the IT Championship.

    Primary school
    Playful coding activities

Nearby upcoming activities:

Kodowanie jest dobre dla wszystkich
Mon, Oct 10, 2022 8:00 AM

W czasie zajęć zostaną wykorzystane dostępne w szkole roboty (ozoboty, mBoty, photony). Uczniowie klas czwartych, piątych w czasie zajęć będą mogli zapoznać się z dostępnymi aplikacjami i spróbować swoich sił w programowaniu.

Kodowanie to wyzwaNIE!? 2022
Sun, Oct 16, 2022 8:00 AM

Uczniowie będą uczestniczyć w zajęciach, podczas których zajmą się kodowaniem na rożne sposoby - online i offline. Będą korzystać z dostępnych aplikacji do programowania oraz platform internetowych. Ponadto, Uczniowie codziennie będą podejmować inne wyzwanie związane z kodowaniem i szyfrowaniem, przy użyciu rożnego rodzaju kodów. Na zajęciach będą także wykorzystywać Ozoboty, mBoty czy roboty Dash i Dot.

Droga do przedszkola
Sun, Oct 9, 2022 9:30 AM

Wspólne kodowanie na macie do kodowania "drogi do przedszkola". Dzieci na zmianę kodują rówieśnikom drogę którą kolejni mają wykonać spoglądając na zakodowaną trasę. Zajęcia bez elektryczności, wyłącznie z matą do kodowania.