Uczymy dzieci programować - SP Osowo

From Monday, October 7, 2019 12:00 AM
to Friday, October 18, 2019 12:00 PM

Szkoła Podstawowa

Invite-only in-person activity

sposowo@gmail.com

Wielewska, Osowo, Poland

Historia Code Week z Uczymy dzieci programować i..., Szukamy kodu w codziennych czynnościach z Uczymy dzieci programować i..., Kod nie jedno ma imię z Uczymy dzieci programować i..., Zakodowana orkiestra z Uczymy dzieci programować i...,

http://sposowo.vgh.pl

    Primary school
    Basic programming concepts Robotics Playful coding activities
    #EduSense #KodowanieNaDywanie #CodeWeek2019zUczymyDzieciProgramować

Nearby upcoming activities:

Akademia kodowania dla Małych Odkrywców

Tue, Sep 1, 2020 10:00 AM

Aktywność zakłada: - cykl zajęć przygotowujących dzieci w wieku przedszkolnym do zabaw z wykorzystaniem elementów kodowania, - wzięcie udziału całej społeczności przedszkolnej w grze plenerowej zorganizowanej na osiedlu Błonie. Celem gry będzie odkrycie "skarbu". Dzieci będą poruszały się zgodnie z mapą, na każdej ze stacji będą musiały wykorzystać swoje umiejętności związane z kodowaniem. W elementy gry zostaną włączeni chętni rodzice.

Eugeniusz drukarka 3D

Sun, Oct 25, 2020 12:00 AM

Zajęcia dla uczniów z programowania

Zostań mistrzem kodowania

Sun, Sep 13, 2020 8:00 AM

wprowadzenie uczniów do podstaw nauki programowania między innymi za pomocą języka Scratch Junior, gry edukacyjnej Scottie Go!, aplikacji na tablecie, maty do kodowania, Ozobota, puzzli do ozobota by rozwijać kluczowe kompetencje, takie jak myślenie algorytmiczne czy planowanie procesów pozwalających wykorzystywać nowe technologie w różnych dziedzinach życia.