Free Workshop - Basics of Progreammin


Organized by:

Green Fox Academy

Happening at:
Václavské náměstí 11, Nové Město, Česko

From Saturday 24th of November 2018 at 10:00 to Saturday 24th of November 2018 at 16:00

Description:

We believe that coding is one of the most innovative creative fields today. A tool enabling anyone to have an impact on the world. Therefore, we would like to inspire more people to put their skills to the test. :) During the action-packed event, Ádám Gyulavári, Tech Lead Instructor at Green Fox Academy, and his fellow mentors will teach you basics of programming in JavaScript. The event is for free, but you have to register at https://www.greenfoxacademy.cz/en/workshop.

More information:

https://www.greenfoxacademy.cz/en/workshop

This event is for:
  • Employed adults
Main themes:
  • Basic programming concepts
Tags:
  • workshop
  • coding
  • programming
Share the event:
November 2018
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  


Nearby upcoming events:

Kodu Cup je soutěž programování v Kodu Game Lab, což je vizuální programovací jazyk a stejnojmenná aplikace společnosti Microsoft, která byla vytvořena za účelem vytváření vlastních her. Prostředí Kodu je velmi intuitivní a bylo vytvořeno tak, aby jej mohly intuitivně používat i děti. Kodu v sobě spojuje dva velmi důležité prvky potřebné pro rozvoj myšlení v mladém věku: kreativitu a logiku. Na začátku má uživatel k dispozici jen základní desku světa. Deska není tvarovaná a neobsahuje žádné objekty. Záleží pouze a výhradně na kreativitě jednotlivce (případně vedení pedagoga), jak se světem naloží. Může se rozhodnout desku zvětšit, zmenšit, vytvořit ve svém světě hory, údolí, jezera či cesty. Opravdová zábava a zapojení logického myšlení pak přichází ve fázi, kdy uživatel přidává do hry objekty. Každý objekt je možné programovat a každý objekt může mít své specifické nastavení. Nastavit lze také vlastnosti světa jako takového, uživatel může např. určit, zda se hra bude odehrávat ve dne či v noci. Hry je možné zasílat do soutěže do 20. 12. 2018. Více informací naleznete na http://koducup.cz a https://www.facebook.com/koducupcz/
Start: Nov 1, 2018
Workshops for children and students focused on coding of robots - ozobots, beebots, sphero, probots etc. Problem situation solving, gamification etc.
Start: Oct 1, 2018
Realizujemy zajęcia z programu #SuperKoderzy. Rozpoczęliśmy od poznania wizualnego środowiska Scratch i stworzenia projektów tematycznych. Przygotowujemy się do montażu robotów Lofi, a za chwilę... programowanie!
Start: Oct 2, 2018
Ideą projektu jest wykorzystanie druku 3D do stworzenia dotykowo-dźwiękowej gry pamięciowej typu "memory" dla dzieci niewidomych i niedowidzących, inspirowanej motywami zwierząt z różnych utworów muzycznych. Podczas zajęć o o charakterze edukacyjno-artystycznym i popularyzatorskim z wykorzystaniem nowych technologii, odbędą się warsztaty plastyczne, muzyczne i projektowania przestrzennego druku 3D.
Start: Oct 21, 2018