Programujeme roboty, tiskneme 3D a objevujeme svět technologií!

From Friday, October 19, 2018 9:30 AM
to Friday, October 19, 2018 5:00 PM

Katedra technické a informační výchovy, Pedagogická fakulta, Univerzita Palackého

Other

hana.buckova02@upol.cz

Žižkovo náměstí 5, Olomouc, Česká republika

Programování pro děti od 3 do 15 let. Pro mladší děti jsou připraveny robotické včelky Bee-Bot a Blue-Bot, robotické myši Code & Go, robot Cubetto a spousty dalších. Pro starší žáky jsou nachystáni Ozoboti, Vortex, Lego WeDo, Lego Mindstorms a mnoho dalších atraktivních robotů včetně humanoidního. V akci uvidíte také 3D tiskárny a můžete si rovněž vyzkoušet kreslení 3D tiskovými pery. Přijďte si vyzkoušet, jaké to je být programátorem. Pro zájemce prohlídka celého pracoviště a návštěva serverovny. Vstup zdarma. Skupiny nad 10 osob je zapotřebí registrovat na uvedeném e-mailu: hana.buckova02@upol.cz

https://www.pdf.upol.cz/ktiv/

    Pre-primary education Primary school Secondary school Higher Education Employed adults Unemployed adults Other (see description)
    Robotics Playful coding activities Art and creativity 3D printing

Nearby upcoming activities:

"Programujemy roboty'
Sun, Oct 16, 2022 8:00 AM
Robotyka oraz programowanie w oparciu o lego Mindstorms.
Komprachcicka Liga Robotów 2022/2023
Wed, Dec 14, 2022 10:00 AM

Turniej robotów zbudowanych z klocków Lego.

3 turnieje w ciągu roku skzolnego dla 3 osobowych drurzyn. 

Nutzung von MS-Teams
Fri, Jun 30, 2023 12:00 AM
MS-Teams wird für die Kommunikation zwischen Lehrer*innen und Schüler*innen verwendet. Außerdem wurde ein Team "Infopoint" als Informationsplattform etabliert, das sich indidividuell z. B. an neue Schüler*innen, Klassenvorstände, Maturant*innen, etc. richtet. (Anzahl der Klassen 13) Im Unterricht dient Teams zum Erstellen von Aufgaben sowie zum Verteilen von Informationen und Links (zum Beispiel zu Lernvideos)