Tydzień Kodowania


Organized by:

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Czarkowie

Contact email:

korcia@wp.pl

Happening at:
Czarków, Poland

From Sunday 9th of September 2018 at 08:00 to Thursday 20th of September 2018 at 08:00

Description:

Podczas Tygodnia Kodowania uczniowie naszej szkoły w klasach młodszych i starszych będą korzystali z dostępnych robotów: CyberRobot,Evolution Robot, Doc, BeeBot, Dash&Dot. Będzie programowali roboty, układali trasy na robotów, organizowali wyścigi robotów. A także korzystali ze stron internetowych takich jak: code.org. code monkey. Z aplikacji: sprite box, run marco, bit by bit, lightbot i wiele innych. Wszystko postaramy się przedstawić w relacji filmowej oraz pokazie zdjęć. Będziemy również przygotowywać plakaty papierowe i elektroniczne pt: "Moja przygoda z kodowaniem". Najmłodsze dzieci z przedszkola będą mogły kodować na macie "Mistrzów Kodowania" oraz spróbować swoich sił w kodowaniu ruchu kolegi lub koleżanki. A pomogą w tym starsi uczniowie. Mamy nadzieję, że będziemy się dobrze bawić!

More information:

http://zspczarkow.pl

This event is for:
  • Pre-school children
  • Elementary school students
Main themes:
  • Robotics
  • Playful coding activities
  • Art and creativity
  • Visual/Block programming
  • Internet of things and wearable computing
Tags:
Share the event:
September 2018
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


Nearby upcoming events:

Realizacja innowacji pedagogicznej dla klas czwartych dotyczącej podstaw programowania w języku Scratch. Uczniowie podczas lekcji zajęć komputerowych poznają program, uczą się tworzyć proste algorytmy, projektują własne gry i animacje. Podczas zajęć pozalekcyjnych uczniowie będą uczestniczyli w warsztatach on line- akademia.nask.pl, oraz wraz ze swoimi rodzicami będą kodować i wspólnie bawić się tworzeniem gier.
Start: Sep 1, 2016
auka kodowania z Małym Misiem – bohaterem międzynarodowego projektu edukacyjnego „ Mały Miś w świecie wielkiej literatury ” . Poprzez zabawy z sympatycznym pluszakiem dzieci zgłębią tajniki kodowania.
Start: Sep 20, 2018
Na zajęciach informatycznych uczniowie kl IV - V będą poznawali pracę w programie Scratch. Za pomocą bloków wykonają własną scenkę i pierwszy program komputerowy. Na zajęciach koła informatycznego grupa uczniów pozna znaczniki języka HTML i za pomocą metody ramek zbuduje swoją stronę. Przedszkolaki z naszego zespołu przedszkolnego uczą się kodowania na zajęciach "kodowania na dywanie".
Start: Oct 7, 2018
Pedagogical innovation for elementary pupils from special school. Time: September 2016-June 2019
Start: Sep 5, 2016