Robo Párty - workshop makeITtoday

Organized by:

makeITtoday

Contact email:

hello@makeittoday.cz

Happening at:

Prague StartUp Market, Bubenské nábřeží 13, Prague 7-Holešovice, Czechia

From Saturday, October 13, 2018 9:30 AM
to Saturday, October 13, 2018 11:00 AM

Description:

Roboti u nás mají 13.10. párty. Ale neumí tančit. Pojď je naučit své taneční kreace. Budeš potřebovat kopu vlastního nadšení a kreatvity. Hudbu a taneční sál máme. Zábava, při které budeme potřebovat kreativitu, představivost a programování. Seznámíme se s mBoty, našimi tanečníky a ukážeme si jak je programovat v jazyce Scratch. A hned se vrhneme na první taneční kroky. Krok dopředu, krok dozadu, otočka. A hezky opakujeme. Na závěr si dáme společné vystoupení za doprovodu vaší oblíbené hudby. Vytvořeno speciálně pro děti od 8-12let. Žádné vstupní znalosti nejsou potřeba (nicméně drobná znalost Scratche určitě není na škodu). Nic není třeba, maximálně název a interpreta své oblíbené písničky. Počet míst je omezen, prosím zaregistrujte se na https://bit.ly/2OfvEr2.

More information:

https://bit.ly/2OfvEr2

This activity is for:

 • Elementary school students

Main themes:

 • Basic programming concepts
 • Robotics
 • Playful coding activities
 • Visual/Block programming
 • Motivation and awareness raising

Tags:

 • Scratch
 • kids
 • robotics
 • creativity
 • mBot
 • Pragramming

Share the activity:

October 2018
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Nearby upcoming activities:

Informační schůzka - jak se rekvalifikovat do IT?

Wed, Nov 6, 2019 7:00 PM

Jak změnit kariéru a rekvalifikovat se do IT oboru? Jak probíhá kurz Junior programátor v Green Fox Academy a v čem spočívá výběrové řízení? Přijďte se podívat do našich prostor na Václavském náměstí a poznejte osobně náš tým. Celá akce bude probíhat primárně v anglickém jazyce. Budou ovšem přítomni i čeští členové týmu, kteří vám rádi zodpoví vaše dotazy v češtině. Událost je zdarma, nutná je pouze registrace zde: https://www.greenfoxacademy.cz/infonight Těšíme se na vás!

Workshop a informační schůzka pro zájemce o part-time kurz programování

Sat, Oct 26, 2019 10:00 AM

Během akce nabité aktivitami se naučíte základy programování v JavaScriptu za pomoci našich mentorů a v krátkosti se dozvíte všechny podrobnosti k večernímu a víkendovému part-time kurzu základů programování. Přijďte se podívat do našich prostor na Václavském náměstí a poznejte osobně náš tým. Celá akce bude probíhat primárně v anglickém jazyce. Budou ovšem přítomni i čeští členové týmu, kteří vám rádi zodpoví vaše dotazy v češtině. Účast na akci je ZDARMA, ovšem je nutné se předem registrovat pomocí formuláře zde https://www.greenfoxacademy.cz/cz-part-time-workshop-and-info-event S sebou si prosím přineste vlastní laptop. Oběd je zajištěn ;)

Digizóna

Thu, Oct 10, 2019 2:00 PM

Od 10. do 19. října patří čtvrtky, pátky a soboty od 14 do 18 hodin digizóně! Děti si mohou vyzkoušet programování s Ozoboty, interaktivní stůl, Albi tužku, deskové hry nebo si prohlédnout, jak funguje 3D tiskárna. Kdo chce tvořit, může si vyrobitplacku z Codeweeku na plackovači nebo si vyfotit selfíčko v Booktuberském koutku. A protože jsme knihovna, v digizóně samozřejmě budou k půjčení knížky o programování a technice pro děti i teenagery. Digizóna je bezplatná, bez registrace, pro děti od 4 do 16 let.