Zadania konkursowe z kodowania

Zadania konkursowe z kodowania

From Sunday, November 8, 2020 12:00 AM
to Tuesday, November 24, 2020 12:00 AM

Gminna Biblioteka Publiczna w Mrozach

Open in-person activity

Polish

Mrozy, Powiat Miński, Woj. Mazowieckie, POL

W zadaniach offline wzieło udział 5 osób. @ projekty scratch zostałe wykonane i 4 roboty Jimu i Netrobi. 1.Rozkoduj robota Jimu robot #jimupolska #jimurobot #codeweek 2. Zakoduj robota Netrobi z drużyny Sieciaków. 2. Samodzielnie zakoduj robota Netrobi z drużyny Sieciaków. 3.Napisz program/animację w Scratch, zachęcającą do czytania książek. 4. Zbuduj z rodzicami wieże z m.in. 30 plastikowych kubeczków i pochwal się swoją wieżą (zróbcie zdjęcia, najwyższa wieża wygrywa bonus). Polecamy Kodowanie na dywanie Anna Świć – stronę na fb lub książkę dostępną w naszej bibliotece. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać m.in 2 zadania (ew tylko projekt w Scratch). Zadania wysyłamy na email: biblioteka@mrozy.pl lub na fb biblioteki. Atrakcyjne nagrody od Sieciaków lub gra planszowa.

http://www.biblioteka.mrozy.pl

    Primary school
    Playful coding activities

Longitude: 21.80449
Latitude: 52.16633
Geoposition: 52.16633000000007,21.804490000000044

Nearby upcoming activities:

Zakodowana kraina przygód Zosi
Sun, Sep 1, 2024 12:00 AM

Projekt „Zakodowana Kraina Przygód Zosi” wspiera rozwój dzieci poprzez interdyscyplinarne podejście STEAM, które łączy naukę, technologię, inżynierię, sztukę i matematykę. Wspiera on podstawę programową wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, jednocześnie realizując pięć priorytetów oświatowych na rok szkolny 2024/2025, w tym edukację prozdrowotną, obywatelską i rozwój umiejętności cyfrowych. Uczniowie angażują się w aktywności związane z typowymi i nietypowymi świętami przez działania takie jak kodowanie, prace plastyczne, zabawy ruchowe i eksperymenty, rozwijają logiczne myślenie, kreatywność oraz umiejętności współpracy. Zajęcia pomagają dzieciom lepiej rozumieć otaczający świat, kształtują ich zainteresowania przyrodnicze, techniczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów. Uczestnicy uczą się także bezpiecznego korzystania z nowoczesnych technologii. Dla nauczycieli projekt jest szansą na rozwój kompetencji w zakresie wykorzystania narzędzi cyfrowych oraz wprowadzenia innowacyjnych metod nauczania

Olimpiada dla Robotów
Wed, Oct 16, 2024 9:50 AM

Sterowanie Robotami: Jimu, Photon, Bluboot na planszy z uwzględnieniem dyscyplin sportowych: biegi, tor przeszków, slalom. 

Kodywanie na dywanie - edycja druga
Sat, Feb 1, 2025 6:52 AM

Międzynarodowy Program Kodowanie na dywanie - edycja druga

Podczas trwania programu uczestnicy wykonywać będą różnego rodzaju aktywności o charakterze programistycznym, od tych typowo offline do pracy z wykorzystaniem robotów edukacyjnych