on-line Halloween celebration

From Thursday, October 22, 2020 12:00 AM
to Friday, October 23, 2020 12:00 AM

ANOA a.s.

Invite-only online activity

info@anoa.cz

English

Anoa, Bělohorská 182/171, 169 00, Praha 6, Praha, Hlavní město Praha, CZE

Vzhledem k tomu, že nám letos z důvodů uzavření škol nevyjde oslala Halloweena tak jak jsem na škole zvyklí, rozhodli jsme se vytvořit on-line strašidelný dům, kde budou moci studenti plnit různé úkoly. Po splnění každého úkolu dostane student jedno písmeno. Do slosování o ceny bude zařazen ten, kdo vyřeší celé slovo. Aktivity jsou nejen zábavné, ale také naučné. Do několika bodů byly zařazeny informace a otázky o Edgaru Allanu Poeovi, který je součástí maturitní zkoušky z ČJ. Studenti se tedy dozví něco o jeho životě a při tom procvičí anglický jazky. K různým únikovým místnostem byly použity sdílené formuláře google. A úvod tohoto strašidelného domu byl vyytvořen ve Voki prezentaci. https://www.thinglink.com/scene/1371515637519613954

https://www.anoa.cz/

    Secondary school
    Other Motivation and awareness raising Promoting diversity

Nearby upcoming activities:

Informatika nově na Svobodě
Sat, Oct 8, 2022 12:00 AM

V hodinách Informatiky, Využití digitálních technologií a Informační a mediální výchovy si žáci vyzkouší archivní testy Bobříka infromatiky a nové testy zaměřené na blokové programování. V běžných hodinách si žáci zkusí unplugged aktivity.

Kód, robot, škol(k)a
Wed, Oct 12, 2022 10:00 AM

Již 12. října se v Praze bude v rámci iniciativy Evropského týdne programování CodeWeek konat tradiční akce Kód, robot, škol(k)a. Akce je zaměřena na vzdělávání učitelů, kteří učí žáky ve věku 3-10 let. Srdečně tak zveme všechny učitele a učitelky z mateřských a základních škol, kteří se chtějí seznámit se základy programování a následně, díky nabytým znalostem, rozvíjet digitální gramotnost svých žáků.

 

A protože se jedná o jubilejní 10. ročník celoevropské iniciativy CodeWeek, máme pro vás připravenou nejednu třešinku na pomyslném dortu – těšit se můžete na rozmanité workshopy, které Vám představí základy programování či práci s robotickými hračkami. Bude to zkrátka užitečnými znalostmi nabitý den!

CodeWeek v ZŠ Švihov
Sun, Oct 16, 2022 12:00 AM

Žáci budou programovat jednoduchý příběh ve Scratchi