The Bee dance

From Sunday, October 11, 2020 8:00 AM
to Thursday, October 15, 2020 12:00 PM

ZŠ a MŠ Krušovice

Open in-person activity

Czech

Rabasova 128, 270 53, Krušovice, Rakovník, Středočeský kraj, CZE

Kódování, aktivity s Beeboty v rámci eTwinningového projektu.

http://Www.zskrusovice.cz

    Primary school
    Visual/Block programming

Nearby upcoming activities:

Simulace virtuální firmy
Thu, Oct 14, 2021 8:00 AM

Studenti čtvrtých ročníků se vyzkouší vedení firmy. Začínají prvním stupněm, kde se seznámí s  prostředím virtuální firmy. Pokud tento krok zvládnou, dostanou se na druhý stupeň, kde už mají více pravomocí a musí se naučit lépe orientovat na trhu. Nejvíc komplexní a také nejtěžší je třetí úroveň, kdy  se už student chová jako majitel firmy a záleží jen na jeho umu, do jaké velikosti svojí firmy vybuduje. 

Vzhledem k tomu, že celá simulace je v anglickém jazyce, je přínosem i po jazykové stránce. Studenti se během hry učí nová slovíčka související s Business English.

 

Základy C programování
Sat, Oct 30, 2021 2:00 PM
Webinář je zaměřený pro všechny zájemce o základy programování v programovacím jazyce C. Účastníkům bude od základu vysvětlen programovací jazyk C a jeho praktické využití. Cíle námi pořádané akce: Nastavení prostředí pro programování v jazyce C Vytvoření prvního “Hello world!” programu Porozumění základních kontrolních struktur v jazyce C (if, while, funkce atd.) Představit vhodné zdroje k samostudiu, aneb jak se vyznat v dokumentaci Praktické využití výše zmíněných bodů Implementovat ve skupinkách získané znalosti k vytvoření jednoduché hry piškvorky Pro registraci vyplňte tento formulář https://forms.office.com/r/N3JW7jkSJ9. Celý program bude probíhat přes video hovorový systém v programu Microsoft teams. Zájemcům bude odkaz na webinář zaslán na emailovou adresu.
Welcome Autumn Code Week 2021
Tue, Oct 26, 2021 12:00 PM

We create and colour encoded images related with topic Autumn in Pixel Art. This Codeweek activity is part of the eTwinning project Welcome Autumn. This activity will be done by pupils of 2nd grade at primary school.

 

Vytváříme a vybarvujeme zakódované obrázky spojené s podzimem v Pixel Art. Tato aktivita Codeweek je součástí eTwinningového projektu Welcome Autumn, který realizují žáci 2. třídy základní školy.