lITERACKI RADOM. Gra terenowa

From Monday, October 19, 2020 8:00 AM
to Friday, October 23, 2020 1:00 PM

Biblioteka X LO z Oddziałami Integracyjnymi im. St. Konarskiego w Radomiu

Open in-person activity

Polish

ulica W. Beliny-Prażmowskiego 37, 26-610, Radom, Woj. Mazowieckie, POL

LITERACKI RADOM. GRA TERENOWA zorganizowana w ramach CodeWeek 19-23.10.2020r. w X LO z Oddziałami Integracyjnymi im. St. Konarskiego w Radomiu Pobierz w bibliotece KARTĘ i poznaj z nami Literacki Radom – miejsca i ludzi SKANUJ KODY QR, CZYTAJ!!! A ODPOWIESZ NA WSZYSTKIE PYTANIA 😉 Podpisaną i wypełnioną kartę przekaż nauczycielowi bibliotekarzowi. Prawidłowo wypełnione karty wezmą udział w losowaniu 3 nagród książkowych. Wszyscy uczestnicy gry otrzymają +10 pkt. z zachowania. Losowanie nagród 23 października 2020r. o godz. 13.00. MIŁEJ ZABAWY!!!

    Secondary school
    Playful coding activities

Nearby upcoming activities:

Olimpiada dla Robotów
Wed, Oct 16, 2024 9:50 AM

Sterowanie Robotami: Jimu, Photon, Bluboot na planszy z uwzględnieniem dyscyplin sportowych: biegi, tor przeszków, slalom. 

"To nie koniec kodowania, przed przedszkolakami z Daleszyc nowe zadania"
Mon, Oct 28, 2024 9:25 AM

"To nie koniec kodowania, przed przedszkolakami z Daleszyc nowe zadania"

Zakodowana kraina przygód Zosi
Sun, Sep 1, 2024 12:00 AM

Projekt „Zakodowana Kraina Przygód Zosi” wspiera rozwój dzieci poprzez interdyscyplinarne podejście STEAM, które łączy naukę, technologię, inżynierię, sztukę i matematykę. Wspiera on podstawę programową wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, jednocześnie realizując pięć priorytetów oświatowych na rok szkolny 2024/2025, w tym edukację prozdrowotną, obywatelską i rozwój umiejętności cyfrowych. Uczniowie angażują się w aktywności związane z typowymi i nietypowymi świętami przez działania takie jak kodowanie, prace plastyczne, zabawy ruchowe i eksperymenty, rozwijają logiczne myślenie, kreatywność oraz umiejętności współpracy. Zajęcia pomagają dzieciom lepiej rozumieć otaczający świat, kształtują ich zainteresowania przyrodnicze, techniczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów. Uczestnicy uczą się także bezpiecznego korzystania z nowoczesnych technologii. Dla nauczycieli projekt jest szansą na rozwój kompetencji w zakresie wykorzystania narzędzi cyfrowych oraz wprowadzenia innowacyjnych metod nauczania