Drugi CODE WEEK na Ostródzkiej

From Wednesday, October 19, 2016 2:30 PM
to Wednesday, October 19, 2016 5:30 PM

Marcin Leśniewski & Sławomir Brzozowski

Other

Ostródzka 175, 03-289 Warszawa, Polska

Pierwsze zajęcia w ramach IV edycji programu "Mistrzowie Kodowania" i kolejne zajęcia w ramach programu "Mistrzowie Kodowania" w naszej szkole. Tworzymy kolejną aplikację, tym razem o Code Week 2016 :) ZAPRASZAMY!

    Secondary school
    Mobile app development

Nearby upcoming activities:

Cała Polska Programuje

Tue, Sep 29, 2020 12:00 AM

Klasa zaprogramuje zdrowie. Wspólne zabawy około programistyczne, poznanie podstawowych pojęć związanych z kodowaniem Klasa stworzy muzyczny kod. Uczniowie będą grać na samodzielnie stworzonych instrumentach na podstawie kodu graficznego. Uczniowie stworzą własne gry planszowe z wykorzystaniem kodowania. Klasa pozna zasady bezpiecznego korzystania z Internetu.

Tworzenie aplikacji mobilnych w AppInventorze

Tue, Sep 1, 2020 8:00 AM

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2020/2021 (biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo dalszego nauczania zdalnego) gorąco polecam na zajęcia dodatkowe z informatyki temat tworzenia aplikacji mobilnych w środowisku AppInventor! Jest to świetny motyw zarówno dla uczniów szkół zarówno podstawowych, jak i średnich średnich, a także może być to też ciekawostka dla starszych internautów :) Instrukcje do poszczególnych zadań udostępniane będą na stronie internetowej: www.i92.cba.pl w odpowiedniej zakładce (oprócz tego będą tam dodatkowe zadania z modelowania 3D, tworzenia gier w Unity i Kodu game Lab i wielu innych, a także ćwiczenia zgodne z podstawą programową - przeznaczone na zwykłe lekcje). Głównym pomysłem na wspólne realizowanie zadań wraz z uczniami poza stroną internetową jest stworzenie livestrem'a na stronie YouTube, która to doskonale jest znana nawet i najmłodszych słuchaczom. Dzieci są zaznajomione ze znajdującym się tam interfejsem, nie czują większej presji, co przełożyć się może na większą efektywność zajęć on-line.

kurs code.org dla najmłodszych

Tue, Sep 14, 2021 1:30 PM

Kodowanie drogi, pętle, kodowanie graficzne.