Konference Učitel IN 2019

From Saturday, October 19, 2019 8:30 AM
to Saturday, October 19, 2019 7:00 PM

Celoživotní a distanční vzdělávání Západočeské univerzity v Plzni

Open in-person activity

info@ucitel-in.cz

Západočeská univerzita, Plzeň, Czech Republic

Setkání učitelů, studentů a všech, kteří mají zájem o problematiku smysluplného využití ICT ve vzdělávání. Akce je určena pro všechny stupně vzdělávání.

https://www.ucitel-in.cz/

    Primary school Secondary school Higher Education Post graduate students Employed adults
    Basic programming concepts Data manipulation and visualisation Robotics Hardware Art and creativity Visual/Block programming 3D printing Augmented reality Artificial intelligence
    #ucitelin

Nearby upcoming activities:

První kroky v programování 2021
Mon, Oct 11, 2021 8:00 AM

Žáci II. stupně si vyzkouší, jaké je to vytvořit svůj první vlastní program.

Pro zájemce jsou připravené deskové hry k podpoře algoritmizace a základů programování, pracovat budou také s Ozoboty, Lego WeDo, Micro:bity. 

Codeweek 2021 v Centru robotiky
Sat, Oct 23, 2021 9:30 AM

Centrum robotiky v Plzni se zapojí do kampaně CodeWeek zábavnou formou, která dětem pomůže lépe pochopit základy programování. Během jedné soboty bude připraveno 15 různých workshopů, ze kterých si děti a jejich rodiče budou moci vybrat tu správnou kombinaci závisející na jejich zájmu a věku. Můžete se těšit např. na programování robotů Ozobot, Lego WeDo, Arduino, základy blokového programování v aplikaci ScratchJr a jiné.

Vytvořte si vlastního chatbota, se kterým si popovídáte
Tue, Oct 19, 2021 4:30 PM
Pokud chceš zaujmout své kamarády svým vlastním virtuálním pomocníkem, tak je tento workshop přímo pro Tebe. Na workshopu se naučíte vytvářet chatboty v nástroji Google DialogFlow. Pro zprovoznění na mobilním zařízení se naučíme ovládnout Actions on Google. Chatbota budeme tvořit v angličtině, tak abychom si sním mohli povídat. Stačí alespoň základní angličtina. Tvorbou chatbotu rozšíříte svoje digitální dovednosti. Oproti standardnímu algoritmickému programování poznáte logickou skladbu tvorby dialogu v grafickém prostředí. Umělé inteligenci totiž stačí, jen když pochopí "záměr", takzvaný "Intent", a pak již uživatele dokáže správně nasměrovat. Cílem je vytvoření vlastního chatbota a jeho zprovoznění na mobilním telefonu. Akce bude probíhat virtuálně v prostředí Discordu.