Konference Učitel IN 2019

From Saturday, October 19, 2019 8:30 AM
to Saturday, October 19, 2019 7:00 PM

Celoživotní a distanční vzdělávání Západočeské univerzity v Plzni

Open in-person activity

info@ucitel-in.cz

Západočeská univerzita, Plzeň, Czech Republic

Setkání učitelů, studentů a všech, kteří mají zájem o problematiku smysluplného využití ICT ve vzdělávání. Akce je určena pro všechny stupně vzdělávání.

https://www.ucitel-in.cz/

    Elementary school students High school students Graduate students Post graduate students Employed adults
    Basic programming concepts Data manipulation and visualisation Robotics Hardware Art and creativity Visual/Block programming 3D printing Augmented reality Artificial intelligence
    #ucitelin

Nearby upcoming activities:

Online info schůzka: Jak se rekvalifikovat na junior programátora?

Tue, Dec 8, 2020 6:00 PM

Jak změnit kariéru a rekvalifikovat se do IT oboru? Jak probíhá kurz Junior programátor v Green Fox Academy a v čem spočívá výběrové řízení? Připoj se k naší online události a zjisti více o možnostech přeškolit se do IT oboru a kurzech v Green Fox Academy - registruj se na https://www.greenfoxacademy.cz/webinar-jak-se-rekvalifikovat-na-junior-programatora

Physical Computing

Sat, Oct 10, 2020 12:00 AM

Schülerinnen und Schüler sollen kollaborativ in Gruppen an der Umsetzung eines regel- und steuerbaren Robotikgliedmaßen arbeiten.

Schulweite Nutzung von MS Teams

Fri, Jul 2, 2021 12:00 AM

Gerade während des Distance Learnings soll nur eine Plattform genutzt werden, damit sowohl Schüler*innen wie auch Lehrer*innen den Überblick nicht verlieren. Darüber hinaus wird MS Teams auch im ortsgebunden Unterricht verwenden.