Tabliczka mnożenia inaczej

Tabliczka mnożenia inaczej

From Friday, October 19, 2018 8:00 AM
to Friday, October 19, 2018 10:00 AM

Szkoła Podstawowa nr 35 im. Mariana Piechala w Łodzi.

Other

szkola@sp35lodz.edu.pl

Tadeusza Kutrzeby 4, Łódź, Polska

Uczniowie klasy IIIa będą uczyć sie tabliczki mnożenia za pomocą samodzielnie wykonanej maty do kodowania oraz klocków ruchu. Każda grupa uczniów (4 uczniów w grupie podzielonych za pomocą losowania kolorowych korków od napojów) wylosuje 4 klocki z liczbami i będzie musiała umieścić je w odpowiednim miejscu maty, używając do tego odpowiednich kloców ruchu i prawidłowym zapisaniu odpowiedniego miejsca na macie. Polem start będzie umowne pole maty np. miejsce gdzie w tabliczce mnożenia znajduje się znak x i :

http://sp35lodz.edu.pl

    Primary school
    Playful coding activities Art and creativity Augmented reality Motivation and awareness raising Promoting diversity

Longitude: 19.4333
Latitude: 51.785
Geoposition: 51.7849999,19.43330000000003

Nearby upcoming activities:

Budujemy i programujemy.
Mon, Sep 16, 2024 7:57 PM

Budowanie z klocków lego projektów według schematu oraz według własnego pomysłu. Programowanie w programie WeDo Lego i Lego Spike.

Zaprogramuj Robota
Tue, Oct 1, 2024 4:24 PM

Sterowanie Robotami Photon na planszy z uwzględnieniem dyscyplin sportowych: biegi, tor przeszków, slalom. 

Zakodowana kraina przygód Zosi
Sun, Sep 1, 2024 12:00 AM

Projekt „Zakodowana Kraina Przygód Zosi” wspiera rozwój dzieci poprzez interdyscyplinarne podejście STEAM, które łączy naukę, technologię, inżynierię, sztukę i matematykę. Wspiera on podstawę programową wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, jednocześnie realizując pięć priorytetów oświatowych na rok szkolny 2024/2025, w tym edukację prozdrowotną, obywatelską i rozwój umiejętności cyfrowych. Uczniowie angażują się w aktywności związane z typowymi i nietypowymi świętami przez działania takie jak kodowanie, prace plastyczne, zabawy ruchowe i eksperymenty, rozwijają logiczne myślenie, kreatywność oraz umiejętności współpracy. Zajęcia pomagają dzieciom lepiej rozumieć otaczający świat, kształtują ich zainteresowania przyrodnicze, techniczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów. Uczestnicy uczą się także bezpiecznego korzystania z nowoczesnych technologii. Dla nauczycieli projekt jest szansą na rozwój kompetencji w zakresie wykorzystania narzędzi cyfrowych oraz wprowadzenia innowacyjnych metod nauczania