Konference UČITEL IN

From Saturday, October 13, 2018 8:30 AM
to Saturday, October 13, 2018 7:30 PM

Západočeská univerzita v Plzni

Other

info@ucitel-in.cz

Univerzitní 26, Plzeň 3-Jižní Předměstí, Česko

Konference se věnuje zapojení moderních technologií ve vzdělávání v celé šíři této problematiky. Letošní již čtvrtý ročník konference Učitel IN se uskuteční v sobotu 13. 10. 2018 v budově Fakulty elektrotechnické Západočeské univerzity v Plzni na Borských polích. Na co se můžete těšit tento rok? Dopolední program bude věnován plenárním přednáškám, odpoledne je rozděleno na čtyři workshopové bloky, které si účastníci vyberou podle chuti.

http://www.ucitel-in.cz

    Post graduate students Employed adults
    Web development Robotics Hardware Other Playful coding activities Art and creativity Visual/Block programming Augmented reality

Nearby upcoming activities:

První kroky v programování 2021
Mon, Oct 11, 2021 8:00 AM

Žáci II. stupně si vyzkouší, jaké je to vytvořit svůj první vlastní program.

Pro zájemce jsou připravené deskové hry k podpoře algoritmizace a základů programování, pracovat budou také s Ozoboty, Lego WeDo, Micro:bity. 

Codeweek 2021 v Centru robotiky
Sat, Oct 23, 2021 9:30 AM

Centrum robotiky v Plzni se zapojí do kampaně CodeWeek zábavnou formou, která dětem pomůže lépe pochopit základy programování. Během jedné soboty bude připraveno 15 různých workshopů, ze kterých si děti a jejich rodiče budou moci vybrat tu správnou kombinaci závisející na jejich zájmu a věku. Můžete se těšit např. na programování robotů Ozobot, Lego WeDo, Arduino, základy blokového programování v aplikaci ScratchJr a jiné.

Vytvořte si vlastního chatbota, se kterým si popovídáte
Tue, Oct 19, 2021 4:30 PM
Pokud chceš zaujmout své kamarády svým vlastním virtuálním pomocníkem, tak je tento workshop přímo pro Tebe. Na workshopu se naučíte vytvářet chatboty v nástroji Google DialogFlow. Pro zprovoznění na mobilním zařízení se naučíme ovládnout Actions on Google. Chatbota budeme tvořit v angličtině, tak abychom si sním mohli povídat. Stačí alespoň základní angličtina. Tvorbou chatbotu rozšíříte svoje digitální dovednosti. Oproti standardnímu algoritmickému programování poznáte logickou skladbu tvorby dialogu v grafickém prostředí. Umělé inteligenci totiž stačí, jen když pochopí "záměr", takzvaný "Intent", a pak již uživatele dokáže správně nasměrovat. Cílem je vytvoření vlastního chatbota a jeho zprovoznění na mobilním telefonu. Akce bude probíhat virtuálně v prostředí Discordu.