to Friday, November 29, 2024 12:00 PM
Datorium
Invite-only online activity
English
Rīga, LVA
WoTech - reskilling project for 200 women from Latvia and Estonia.
Java module
Lesson 39, Topic: Create local database by using Java code 1. Use Java code to run requests to database2. A bit of information about SQL injection
-
Employed adults
Unemployed adults
-
Basic programming concepts
Web development
Software development
Data manipulation and visualisation
Nearby upcoming activities:
WoTech 2024
WoTech - reskilling project for 200 women from Latvia and Estonia.
Java module
Lesson 38, Topic: Create database and add data
1. Create database, create table
2. Drop table
3. Add data to database
4. A lot of talk about interviews and first job experience (first half an hour)
Mediju digitālās pratības pamati skolotājiem (Digital Media Literacy) I
Veidot skolotājiem izpratni par mediju digitālās pratības (DML) nozīmi un ietekmi, kā arī sniegt praktiskus rīkus un metodes, lai efektīvi mācītu šīs prasmes saviem skolēniem. Mediju digitālās pratības jēdziena definīcija, tās nozīme un loma mūsdienu izglītībā. Dezinformācijas un maldināšanas jēdzieni, to atšķirības un ietekme uz sabiedrību. Apskatīsim praktiskus piemērus un analizēsim tos. Algoritmu ietekme uz informācijas izplatīšanu un kā tie var veicināt dezinformāciju un maldināšanu. Kritiskās pedagoģijas pamatprincipi un to pielietojums mediju izglītībā, kā arī attīstīsim prasmes kritiski analizēt mediju saturu.
Mediju digitālās pratības integrēšana mācību procesā (Digital Media Literacy) II
Attīstīt skolotāju prasmes identificēt un risināt kibermobingu, atpazīt personīgos aizspriedumus informācijas uztverē, izprast jauniešu skatījumu uz sociālajiem medijiem, un efektīvi izmantot mākslīgā intelekta rīkus un digitālo pratību angļu valodas mācību materiālu veidošanā.Kibermobinga veidi, tā atpazīšana un efektīvi risināšanas paņēmieni skolā un digitālajā vidē.Personīgie aizspriedumi, kas ietekmē informācijas uztveri, un metodes, kā tos apzināties un pārvarēt, lai nodrošinātu objektīvāku spriedumu.Jauniešu attieksme pret sociālajiem medijiem, to lietošanas paradumi un ietekme uz viņu ikdienu un psiholoģisko stāvokli.Mākslīgā intelekta rīki un to pielietojums izglītības plānošanā un mācību procesā, lai uzlabotu mācību efektivitāti.Metodes un ieteikumi, kā integrēt digitālo mediju pratību angļu valodas mācību materiālos, lai uzlabotu skolēnu mācību pieredzi.