Programuojame visi!

From Sunday, September 26, 2021 8:00 AM
to Thursday, November 25, 2021 4:00 PM

Utenos Dauniškio gimnazija

Open in-person activity

Lithuanian

Vaižganto gatvė 48, 28185, Utena, Utenos rajono savivaldybė, Utenos Apskritis, LTU

Visi norintys susipažinti su algoritmavimo bei programavimo principais kviečiami dalyvauti IT pamokose bei kūrybinėse dirbtuvėse. Renginių metu kiekvienas galės pasirinkti kokias veiklas norėtų išbandyti: algoritmuoti ar programuoti. Programuojantys galės pasirinkti ir programavimo kalbą (c++, Python! ar Java Script). Darbai bus įkelti į internetinę padlet lentą.

    Secondary school Employed adults Teachers
    Basic programming concepts Unplugged activities Playful coding activities Art and creativity Visual/Block programming
    #codeEU #DauniskisUtena #programavimas

Nearby upcoming activities:

CodeAcademy Kids World Robot Olympiad
Mon, Sep 27, 2021 6:00 PM
Robotika – tai nuostabi platforma, norintiems įgauti svarbiausius XXI a. įgūdžius. Robotikos užduočių sprendimas skatina inovaciją ir gerina studentų kūrybiškumą bei problemų sprendimo įgūdžius. Kadangi robotika sujungia savyje kelis mokymo programos elementus, mokiniai privalo išmokti ir pritaikyti jų mokslo, technologijų, inžinerijos, matematikos bei programavimo įgūdžius. Renginio metu supažindinsime su LEGO Mindstorms robotais, paaiškinsime kaip jie yra programuojami, taip pat turėsite galimybę susipažinti su mūsų treneriais kurie padės jums pasiruošti WRO renginiui. Atsakysime į visus jums rūpimus klausimus apie WRO renginį bei galimybę dalyvauti tarptautinės olimpiados etapuose užsienio šalyse. Renginys skirtas 8-12 metų moksleiviams iš visos Lietuvos.
CodeAcademy Kids Herojai
Fri, Oct 29, 2021 6:00 PM
Renginio metu papasakosime apie mūsų dėstomas programas bei kuo kiekviena iš jų yra naudinga. Pristatysime papildomų šaltinių sąrašą kur galite šių gebėjimų mokytis savarankišai ir išbandyti savo jėgas. Taip pat supažindinsime su mūsų dėstytojais bei jų turimais pasiekimais. Renginio metu išgirsite apie: -Žaidimų ir animacijų kūrimą -Žaidimų dizainą -Tinklalapių kūrimą -Skaitmeninį dizainą -Aplikacijų kūrimą Renginio tikslinė amžiaus grupė yra. 8-18 metų moksleiviai.
CodeAcademy Kids dėstytojų mokymai
Thu, Sep 30, 2021 6:00 PM
Renginio metu pristatysime kaip galima mokytis programavimo bei žaidimų kūrimo naudojant "Minecraft" aplinką. Tai yra įvadinis kursas-nuotykis apie žaidimų dizainą skirtas vaikams. Pristatysime kaip galima mokytis įtraukiančiame virtualiame pasaulyje su istorija. Kaip galima būti kolonijos erdvėlaivio įgula, kurie sprendžia įvairias užduotis kartu su laivo valdymo robotu. Papasakosime kaip vaikai naršys erdvėlaivį, skris į atšiaurias planetas, susidurs su įvairiais iššūkiais. O metų pabaigoje vaikai turės galimybę išbandyti savo jėgas kuriant žaidimą UNITY platformoje. Renginio tikslas paskatinti vaikus domėtis žaidimų kūrimo industrija ir papasakoti kaip galima naudingai išnaudoti praleidžiamą laiką prie tokių platformų kaip "Minecraft" ar "Unity" Tikslinė dalyvių grupė yra 8-12m vaikai. Registraciją į renginį rasite CodeAcademy Kids Facebook paskyroje.