Programujemy mboty

From Thursday, October 17, 2019 8:00 AM
to Thursday, October 17, 2019 10:00 AM

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Biesnej

Open online activity

Biesna 70, 38-324, Bobowa, Powiat Gorlicki, Woj. Małopolskie, POL

Lubimy wyzwania, dlatego będziemy składać roboty (mboty) i je programować. Uczniowie uczą się programowania, jak i również podstaw robotyki na zajęciach w ramach projektu edukacyjnego #SuperKoderzy.

    Elementary school students
    Basic programming concepts

Nearby upcoming activities:

Programowanie robotów - mBotów.

Sun, Oct 11, 2020 8:00 AM

Uczniowie będą się posługiwać aplikacją do programowania mBotów. Będą składali roboty, zapoznawali się z ich możliwościami.

Warsztaty programowanie robotów

Mon, Oct 12, 2020 12:00 AM

Warsztaty programowania, robotyki i elektroniki dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Na naszych warsztatach uczestnicy poznają środowisko programistyczne LEGO Mindstorm EV3, Lego Wedo 2. Podczas zajęć wykorzystywana zostanie także bardzo popularna platforma elektroniczna Arduino, która pozwala na tworzenie wielu ciekawych projektów. Programowanie Micro: bit

Warsztaty programowanie robotów

Mon, Oct 12, 2020 8:30 AM

Warsztaty programowania, robotyki i elektroniki dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Na naszych warsztatach uczestnicy poznają środowisko programistyczne LEGO Mindstorm EV3, Lego Wedo 2. Podczas zajęć wykorzystywana zostanie także bardzo popularna platforma elektroniczna Arduino, która pozwala na tworzenie wielu ciekawych projektów. Programowanie z Micro: bit, konkurs i zabawy logiczne.