Coding4security@CA Technologies

From Monday, October 13, 2014 9:00 AM
to Friday, October 17, 2014 9:00 AM

CA Technologies

Other

Alex.Kingham@ca.com

V parku 2316/12, 148 00 Prague-Prague 11, Czech Republic

A group of young people will join CA Technologies in Prague for a week to work on a data masking mini-project. We will provide the workspace, laptops, lunches, and plenty of support but the student team is responsible for the research, design, implementation and final results. The students will gain valuable understanding of how it is to work on an Agile / Scrum project for a top-flight software company, and will research and apply concepts, logical approaches and algorithms which can be used for data masking, a key aspect of cybersecurity.

http://www.ca.com/cz

    Secondary school
    Data manipulation and visualisation

Nearby upcoming activities:

Hravé programování
Wed, Oct 20, 2021 3:00 PM
Data4You Vás zve na programovací webinář pro věkovou kategorii 9-14 let v prostředí Scratche - vzdělávacího nástroje vyvinutého univerzitou MIT. V rámci webináře budou účastníci vytvářet interaktivní, zábavné příběhy, animace a hry! Scratch je skvělou volbou pro naučení se programovat. Žádná předchozí zkušenost s programováním není nutná. Tato akce je určena pro věkovou kategorii od 9 do 14 let. Co se účastníci dozví: - Poznají fungování Scratch (Stage, Sprites Window, Block Palette a oblast skriptů) - Pochopí tok řízení a zpracování události - Vyvinou jednoduché multimediální programy včetně kresby, animace a zvuku Aplikace Scratch běží ve vašem prohlížeči: https://scratch.mit.edu) a funguje tedy jak ve Windows, tak i Mac OS X a Linux, ale vyžaduje Flash, takže nebude fungovat na telefonu nebo tabletu. Webinář používá Zoom, pro praktickou část budou účastníci rozděleni do virtuálních skupin, kde jim budou pomáhat jednotlivý mentoři. Rozvrh: 15:00 - 15.15 Představení workshopu, mentorů a účastníků 15.15 - 15.45 Jak funguje Scratch? 15.45 - 16.50 Práce na projektech a individuální mentoring 16.50 - 17.00 Tipy co tvořit dále a shrnutí
Introduction to Artificial Intelligence in the classroom
Mon, Oct 11, 2021 12:00 AM

Within the scope of our Dive into Amazing World of Artificial Intelligence project, we will organize coding activities with our partners using coding programs and online tools and create joint products.

Programujeme Ozoboty
Tue, Oct 19, 2021 5:00 PM
Program bude navazovat na akce z loňských let, kdy jsme se v rámci Meet and Code seznamovali s ozoboty nejdříve naživo a vloni s nimi pracovali rovněž v online prostoru. V letošním roce budeme ozoboty programovat pomocí prostředí OzoBlockly. Děti si zopakují základy programování ozobotů a "nablikání" programu. Děti budou pracovat doma jednotlivě, společně pak budeme komunikovat přes prostředí Google Meet. Na začátku si zopakujeme základní pravidla pro práci videokonference. Lektor zopakuje s dětmi se základní ovládání ozobotů a děti si následně aktivity vyzkouší na svých robotech. Děti si rovněž vyzkouší prostředí OzoBlockly, kde budou následně tvořit své programy. Vyvrcholením celé akce bude vytvořit program, který povede ozobota po připravené písmenkové mapě a pomocí něho bude možné sdělovat zprávu ostatním. Po vytvoření programu děti ostatním přes webkameru a promítnou pohyb robota a předají jim zprávu. Akce je určena pro děti 1. a 2. stupně základní školy, které dochází do našeho dětského oddílu. Akce je jedinečná tím, že se děti postupně zdokonalují v práci s ozoboty. Program navazuje na akce z minulých let, díky kterým si děti ozoboty velmi oblíbily.